KEF LS50 Wireless Nocturne – takich głośników jeszcze nie widzieliście

0

Znana z niesamowicie designerskiego, wysokiej jakości sprzętu firma KEF, we współpracy ze światowej sławy studiem designu MARCEL WANDERS stworzyła specjalną edycję głośników LS50 Wireless.

LS50 “Nocturne” by Marcel Wanders to klasa sama w sobie. I temu po prostu nie da się zaprzeczyć, bo sam wygląd głośników sprawia, że coś w duszy zaczyna drżeć, jeszcze zanim rozlegnie się muzyka. Na froncie kolumny znalazł się bowiem okrężny, świecący w ciemności deseń, przywodzący na myśl zegar, albo co najmniej symbole rodem wyjęte z Matrixa. Ten symetryczny wzór, zainspirowany jest kolistym układem czasu. Jednak kiedy przyjrzeć się bliżej, waszym oczom ukaże się dwuwymiarowa, teksturowana powierzchnia złożona z kilku rodzajów elementów muzycznych rozmieszczonych w różnych warstwach i odległościach.

Za projekt głośników odpowiedzialny był Marcel Wanders, wiodący product designer z Amsterdamu. Artysta tworzył dla takich marek, jak Alessi, Baccarat, Hyatt Hotels Corporation czy Louis Vuitton.

Swoim wnętrzem KEF LS50 Wireless “Nocturne” by Marcel Wanders, nie różnią się od standardowego modelu LS50, o którym więcej przeczytacie na uptone.pl/hifi/kef-ls50-wireless-bo-parametry-to-nie-wszystko.

Więcej o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.international.kef.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here