Zapraszamy na darmowe warsztaty i szkolenia w ramach Festiwalu Soundedit’22

0

Jak co roku, w ramach Festiwalu Soundedit, odbywać się będą warsztaty i szkolenia branżowe, na które serdecznie zapraszamy! W tym roku planowane jest ponad 60 spotkań w 10 salach Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. Sprawdź rozkład jazdy i wybierz interesujące Cię tematy.

Od samego początku, Festiwal Soundedit za główne swoje zadanie stawiał edukację i profesjonalizację sektora muzycznego na różnych poziomach. Dzięki warsztatom i szkoleniom, jakie odbywają się w ramach Festiwal Soundedit od 13 lat, swoje kompetencje podnosili zarówno akustycy z domów kultury, teatrów i klubów muzycznych jak i realizatorzy dźwięku i producenci ze studiów muzycznych z całego kraju.

Soundedit-2021

Na spotkania i wykłady z gwiazdami światowej produkcji dźwięku przychodzą tłumy osób związanych zawodowo z tą dziedziną, w tym również polskie gwiazdy muzyki i produkcji dźwięku.

Soundedit-2021

W tym roku planowane jest ponad 60 spotkań w 10 salach Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. Wszystkie Warsztaty i Szkolenia Branżowe są darmowe! Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się na stronie: http://77production.pl/warsztaty2022, a otrzymasz możliwość wejścia na dowolne zajęcia.

Szczegółowy program na stronie: https://soundedit.pl/program

Rozkład jazdy:
>>>Ściągnij program w PDF<<<

CZYTAJ TAKŻE:

Zapraszamy na Festiwal Soundedit 2022! [03-05/11/2022]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj