“Razem” – Markowska, Węgiel, Zastępa i wielu innych w premierowym singlu

0

W świecie pogrążonym w walce z epidemią czasem zapomina się o tych, którym pomoc potrzebna była jeszcze przed nastaniem Covid-19. Właśnie dla tych zapomnianych, cierpiących najmłodszych powstał projekt “Razem Robimy Dobro”, a wraz z nim poruszający singiel “Razem”.

W dziwnym czasie społecznej izolacji sprawdzeni twórcy hitów oraz ikony polskiej sceny postanowili w międzypokoleniowym składzie stworzyć wyjątkową piosenkę. Co ważne, nie jest to kolejna „covidowa” produkcja, lecz utwór w poprockowej stylistyce, z przebojowym potencjałem, niosący głębsze, ponadczasowe przesłanie.

Zarówno tekst, jak i skład wykonawczy podkreślają ideę wspólnoty ponad podziałami.

okładka singla, opr. SKIVAK

Proste słowa „Warto razem trzymać się” brzmią z nieprawdopodobną mocą wyśpiewane przez takich artystów, jak: Roksana Węgiel, Urszula, Zuza JabłońskaNatalia Zastępa, Żelka, Patrycja MarkowskaMałgorzata Ostrowska, Adam Wolski (Golden Life), Felicjan Andrzejczak, Artur Gadowski (IRA), Grzegorz Kupczyk (CETI), Andrzej Krzywy (De Mono), czy Staszek Karpiel-Bułecka.
Słowa i tekst: Michał Pietrzak oraz Juliusz Kamil.

Piosenka „Razem” to pierwsza odsłona akcji „Razem Robimy Dobro”. RRD obejmie cykl wydarzeń promocyjnych: koncertów, spotkań online, challenge w mediach społecznościowych oraz wywiadów, a wszystko po to, by krzepić serca i zarażać pozytywną energią oraz pasją do dobra!
Pomysłodawcą projektu jest zespół GoldeN Life i Jarek Jurek – właściciel agencji JJ Artist Home.

Wszyscy Artyści i twórcy wzięli udział w projekcie pro bono, a dochód ze sprzedaży piosenki zostanie przeznaczony na doposażenie Ośrodków Rehabilitacji Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”.
Nieodpłatne wsparcie graficzne, strategiczne i contentowe projektu zapewniła agencja SKIVAK.

Więcej o akcji na https://www.facebook.com/RazemRobimyDobro/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj