RODECaster Pro: Nowe akcesoria i nowe możliwości

0

Firma RØDE Microphones wprowadza do sprzedaży cztery nowe akcesoria do stacji produkcyjnej RØDECaster Pro. Dzięki nim, życie podcasterów może nie odmieni się diametralnie, ale z całą pewnością stanie się znacznie prostsze!

Nowa gama akcesoriów to proste ale jakże przydatne rozwiązania. Znajdziecie tu kabel zasilający DC-USB1, kabel SC9 TRRS – TRRS, adaptery słuchawkowe HJA-4 oraz pierścienie identyfikacyjne do kabli XLR-ID.

Dzięki nowym akcesoriom użytkownicy będą mogli podłączyć dowolne słuchawki, zasilacz konsoletę przez USB, podłączyć wygodnie smartfon (niestety nie dotyczy to nowych iphone wyposażonych tylko w złącze lightning) i oznaczyć kanały mikrofonowe.

Nowe akcesoria z serii RODECaster Pro:

HJA-4
Adaptery do słuchawek 3,5 mm -> ¼”
HJA-4 zawiera cztery wysokiej jakości adaptery, które umożliwiają podłączenie słuchawek z wtyczkami 3,5 mm (jakie używane są w większości sprzętu konsumenckiego) do sprzętu z większymi gniazdami słuchawkowymi ¼ ”. Adaptery HJA-4 znakomicie nadają się do podłączenia słuchawek do konsolety RØDECaster Pro i interfejsu AI-1.

DC-USB1
Kabel USB do zasilania 12 V DC
DC-USB1 to kabel zasilający, który pozwala zasilać RØDECastera Pro z wyjścia USB. Ma złącze blokujące dla większego bezpieczeństwa. Do zasilania wymagane jest złącze USB o wysokim natężeniu prądu (minimum 2,4 A)

SC9
Kabel TRRS -> TRRS
SC9 to wysokiej jakości kabel TRRS-TRRS 3,5 mm przeznaczony do podłączania szerokiej gamy urządzeń audio. Ma 1,5 metra długości. Szczególnie nadaje się do łączenia smartfona ze studiem produkcyjnym podcastów RØDECaster Pro.

XLR-ID
Pierścienie identyfikacyjne do kabli XLR
XLR-ID to zestaw ośmiu kolorowych pierścieni, które mogą być przymocowane do dowolnej wtyczki XLR, pomagając w jej identyfikacji. Kolory pierścieni odpowiadają kolorom używanym do oznaczania kanałów mikrofonowych RØDECastera Pro.

Więcej szczegółów:
Producent: https://en.rode.com/rodecasterpro
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here