Glen Sobel za sterami zestawu DW Collector’s Series Pure Almond

0

Najlepsza perkusja do hard rocka? W opinii amerykańskiego perkusisty, Glena Sobela będzie to wykonana z niezwykle twardego drewna migdałowca seria Collector’s Pure Almond od DW Drums. Zobaczcie, jak set prezentuje się pod pałeczkami muzyka!

Rzeczony migdałowiec to aktualnie najtwardszy surowiec oferowany w asortymencie producenta. Mimo swoich wyjątkowych właściwości, bębny wyprodukowane zostały w ilości zaledwie 50 zestawów i 50 werbli.
Tak niewielki nakład powodowany był nie tylko chęcią stworzenia limitowanej edycji, czy trudnej dostępności materiału, ale też światową sytuacją ekologiczną, o czym pisaliśmy jakiś czas temu w artykule:

Migdałowa perkusja, czyli DW Drums i krótka historia zestawów Pure Almond

Producent udostępnił kupującym możliwość dowolnego skomponowania hardware, jednak na cały zestaw składać się mogło maksymalnie 6 bębnów o dowolnej wielkości. Wynika to z wyżej wspomnianej, ograniczonej ilości drewna.

Przejdźmy zatem do rzeczy, a mianowicie do prezentacji Glena! A oto i ona:

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Pure Almond, zapraszamy także do innych naszych publikacji – NAMM2019: Wyjątkowy zestaw perkusyjny DW Drums Collector’s Pure Almond! oraz Wycieczka po fabryce DW Drums w towarzystwie…

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.dwdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here