Ralph Kaminski wydał “Młodość” na kasecie magnetofonowej!

1

Podobnie jak winyle, do łask wracają także kasety magnetofonowe, a kolejnym tego dowodem jest płyta “Młodość” Ralpha Kamińskiego wydana właśnie na tym nośniku.

Ralph Kamiński przygotował wyjątkowe wydanie swojej drugiej płyty, które zainteresuje nie tylko jego fanów, ale także miłośników stylu retro. Album “Młodość” właśnie ukazał się na kasecie magnetofonowej!

„Młodość” to mocno wyczekiwana druga płyta Ralpha Kamińskiego, na której artysta zaprezentował swój wielki kunszt w pełnej krasie. Wraz z nowymi, pełnymi uczuć, wrażliwości i polotu utworami przedstawił słuchaczom również zaskakujący i odważny wizerunek. Swoją bezkompromisową wizją artystyczną Ralph podbił serca kolejnych odbiorców i zjednał sobie wymagających krytyków, którzy jednogłośnie okrzyknęli „Młodość” jedną z najlepszych płyt 2019 roku. Album zapewnił Ralphowi m.in. dwie nominacje do Fryderyków, jedną nominację do Bestsellerów Empiku oraz Złotą Płytę za singiel „Kosmiczne Energie”.

Do tej pory „Młodość” była dostępna na CD i winylu, z kolei teraz wytwórnia FONOBO Label daje jej nowe życie wydając album na kasecie magnetofonowej. Na MC znalazły się wszystkie piosenki z płyty, w tym m.in. takie utwory jak „Wszystkiego najlepszego”, „Autobusy” i „2009”. Książeczka zawiera teksty, a największą atrakcją jest specjalna, ekskluzywna okładka kasety.

W tej odsłonie zamiast minimalistycznej grafiki autorstwa Dawida Grzelaka zostało wykorzystane jedno z jego zdjęć, które zrobił Ralphowi podczas sesji promującej „Młodość”. Kaseta z albumem “Młodość” Ralpha Kamińskiego ukazała się nakładem wytwórni FONOBO Label.

Zamów “Młodość” na kasecie:
https://www.mtj.pl/sklep/mlodosc-2/

Słuchaj “Młodości” w serwisach cyfrowych:
https://backl.ink/91635467

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here