Nowy teledysk i winylowa wersja “Torino” zespołu Sonar

0

Grupa Sonar opublikowała w sieci teledysk do piosenki “Obok”. Utwór promuje ostatni album zespołu, “Torino”.

Krążek “Torino” na półki sklepowe trafił w marcu tego roku nakładem U Know Me Records i od tej pory cieszy się niezmienną popularnością.  Tym razem artyści pokazali obrazek do utworu z gościnnym udziałem Mateusza Holaka.

Większość zdjęć do teledysku powstało w Kaliszu na analogowej kamerze Quarz ds8-3 i taśmie DS8 fomapan. W celu jak najlepszej digitalizacji analogowej taśmy nagrania zostały wysłane do specjalistycznej pracowni w Hiszpanii, ale było warto, bo efekt jest niepowtarzalny.

Niespełna dobę temu na profilu społecznościowym grupy pojawiła się zapowiedź specjalnej, winylowej wersji “Torino” wzbogaconej o niepublikowany dotychczas utwór “She”. Szczegóły poniżej:

[PL] Wspaniała wiadomość dla tych wszystkich, którzy pytali i cierpliwie czekali! Ruszył właśnie preorder winyla naszego…

Opublikowany przez SONAR Poniedziałek, 26 listopada 2018

Sonar to producent Łukasz Stachurko (współtwórca RYS), wokalistka Lena Osińska, perkusista Rafał Dutkiewicz i klawiszowiec Artur Bogusławski. Zespół ma na swym koncie debiutancki album “Pętle” (2016) oraz album “Torino”. Nagrywa dla U Know Me Records.
Więcej o grupie na www.facebook.com/sonarmuzyka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here