“Coraz bliżej Święta” – Kasia Nosowska w świątecznym hicie Coca-Coli

0

Któż nie zna melodii z reklamy o czerwonej ciężarówce Coca – Coli i Świętym Mikołaju? Z najbardziej rozpoznawalną świąteczną piosenką świata zmierzyła się Kasia Nosowska. Jak jej to wyszło – przekonajcie się sami.

Utwór “Coraz bliżej Święta” jest polską wersją kultowego “Wonderful Dream”, wykonywanego przez amerykańską wokalistkę Melanie Thornton. Po wcześniejsze polskie wersje przeboju sięgali m.in. Kasia Kowalska czy Margaret w towarzystwie finalistów programu The Voice of Poland. Powstała nawet wersja w gwarze śląskiej, wykonywana przez zespół Oberschlesien, grający industrial metal.

Kasia Nosowska do współpracy przy swojej wersji świątecznego hitu zaprosiła Jarka Bolińskiego i Małgorzatę Kucharczyk (Propeller Film – produkcja) oraz Bartka Prokopowicza (reżyseria). Za nadzór kreatywny i produkcyjny oraz współpracę przy projekcie z wytwórnią Kayax odpowiada zespół MBA MediaCom.

“Nie jest łatwo wziąć na warsztat piosenkę, która od dawna funkcjonuje w umysłach ludzi… Wraz z FOXem chcemy podzielić się naszą interpretacją… Być Świętym Mikołajem, pośród tak wielu Mikołajów – to jak wsiąść do teleportera i wylądować w czasach, gdy tak łatwo było o radość.”
– powiedziała Nosowska.

12 października ukazał się nowy studyjny album Kasi, album “Basta”. Promując krążek Nosowska koncertuje po całej Polsce, a na luty przyszłego roku zaplanowano kolejne koncerty.

Więcej o wokalistce na www.facebook.com/nosowskamusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here