Booka Shade dołącza do wykonawców SnowFest 2019.

0

Do grona artystów, którzy wystąpią na SnowFest dołączają legendy światowej elektroniki, drum’n’bassu i czystego muzycznego szaleństwa – Booka Shade, MC Conrad, ROS addiction, Wilkinson i Łąki Łan.

Na nadchodzący SnowFest Festival organizatorzy zaprosili Ghostface Killah – posiadacza jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w światowym hip-hopie, drum’n’bassowego wymiatacza z Brighton ukrywającego się pod pseudonimem Friction, i duet Catz ‘n Dogz – polski house’owy towar eksportowy. Pojawi się też raper Jan-Rapowanie, który tak bardzo kocha czynność, którą się zajmuje, że zdecydował się umieścić ją w swojej ksywce, a także Calyx & Teebee i LX One, którzy serwują podczas swoich występów dubstepowo-drum’n’bassową petardę o gigantycznym zasięgu.

Teraz do grona artystów, którzy zafundują publiczności strumień porywających decybeli dołączają legendy światowej elektroniki – duet Booka Shade, belgijski DJ i producent, którego występy zbierają wysokie noty na całym świecie, czyli Alix Perez, Mc CONRAD w kolabo z ROS addiction, piekielnie utalentowany Wilkinson z frakcji drum’n’bassu najwyższej próby oraz zespół Łąki Łan przybywający do Szczyrku wprost z równoległej galaktyki.

Występom muzycznym będą towarzyszyć zawody freestylowe, podczas których publiczność przekona się, że grawitacja to sprawa umowna i że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Najlepsi riderzy powalczą o dozgonne uwielbienie publiczności i nagrody, którymi będą się chwalić swoim wnukom.


Festiwal SnowFest 2019 odbędzie się w Szczyrku w dniach 8-9 lutego 2019 roku.

Bilety w cenach od 100zł (Early Birds) do 180 zł (Last Call) do kupienia na www.snowfest.pl.


Więcej o imprezie na www.snowfest.pl i www.facebook.com/SnowFestPL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here