„Mały Gest” – Ola Olszewska z najnowszym singlem!

0

Niezwykle utalentowana młoda wokalistka Ola Olszewska, uczestniczka muzycznego programu The Voice Kids, ponownie mocno zaskakuje  emocjonalnym singlem. Posłuchajcie najnowszego utworu „Mały Gest”.

Ola Olszewska to niezwykle utalentowana młoda wokalistka znana z muzycznego programu The Voice Kids. Po sukcesie poprzedniego singla „Czy to nadal ja”, który zebrał świetne recenzje oraz spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, artystka ponownie zaskakuje nas mocno emocjonalnym singlem – drugim w jej swojej solowej karierze.

Posłuchaj singla w serwisach streamingowych:
https://umusicpl.lnk.to/OlaOlszewska_MalyGest

Ola Olszewska - Mały gest

„Mały gest” powstał w domowym zaciszu na akustycznej gitarze, opowiada on o zauroczeniu, które niestety nigdy nie zostało odwzajemnione. Utwór jest bardzo bliski Oli, jest jej częścią, oraz ma nadzieję, że słuchacze również odnajdą w nim cząstkę siebie! Ola jest także autorką klipu, który oddaje melancholijny nastrój utworu.

Za produkcję muzyczną razem z Olą odpowiada TYNSKY, który w tym roku znalazł się wśród 5 artystów Spotify Radar Polska, program, którego celem jest wspieranie młodych i obiecujących debiutantóu, w na polskiej scenie muzycznej.

Co słychać u Oli?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj