Kolejnych sześciu wykonawców Mystic Festival 2019. Wśród nich Within Temptation i Sabaton

0

Znamy kolejne sześć zespołów, które zdecydowały się dołączyć do zacnego grona wykonawców Mystic Festival 2019. Obok ogłoszonych wcześniej gwiazd wystąpią Sabaton, Within Temptation, Eluveitie, Immolation, Crowbar i Power Trip.

Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca edycja festiwalu będzie naprawdę bogata w doznania. Podczas Mystic Festival 2019 na scenie, obok Slipknot, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Powerwolf, Trivium, Carcass i Municipal Waste pojawią się reprezentanci chyba każdego możliwego kalibru:
power-, heavy-, symphonic-, death-, folk-, doom- czy thrashmetalu, czyli: Sabaton, Within Temptation, Eluveitie, Immolation, Crowbar i Power Trip.


Festiwal odbędzie się w dniach 25 – 26 czerwca w Tauron Arena Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe. W ciągu dwóch dni, na dwóch scenach, pojawi się 20 artystów.

Ceny biletów jednodniowych (dostępne od 26.11.2018)
Płyta – 309 zł
Siedzące poziom A – 349 zł
Siedzące poziom C – 269 zł

Ceny karnetów 2-dniowych:
Płyta – 489 zł
Sektory A – 539 zł
Sektory C – 439 zł

Bilety na Mystic Festival są dostępne na www.mysticfestival.pl (kolekcjonerskie) oraz www.eventim.pl. Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle czy Early Birds. Karnety upoważniają do wejścia na oba festiwalowe dni.

Więcej o imprezie na www.facebook.com/MysticFestival2019


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here