“Firelight” – Within Temptation prezentuje kolejne nagranie

0

Tak, jak zapowiadaliśmy zaledwie kilka dni temu, sieci pojawił się nowy singiel Within Temptation. Publikacja “Firelight” to swoista rekompensata za opóźnienie w wydaniu albumu “Resist”, który ukaże się w lutym 2019 roku.

Pierwotnie premierę “Resist” grupa zapowiadała jeszcze na ten rok. Plany jednak uległy zmianie, o czym szczegółowo pisaliśmy w: www.uptone.pl/muzyka/premiera-restist-within-temptation-dopiero-w-2019. Aby uprzyjemnić fanom przedłużone oczekiwanie, zespół opublikował nagranie piosenki “Firelight“, w której gościnnie usłyszeć możemy Jaspera Steverlincka.

Promując płytę zespół zagrał dwa koncerty w Polsce – w październiku zjawili się w Poznaniu i w Warszawie. Od kilku dni wiemy jednak, że atmosfera naszego kraju chyba przypadła Within Temptation do gustu, gdyż postanowili odwiedzić nas ponownie. W czerwcu 2019 roku Holendrzy wystąpią podczas Mystic Festival w Krakowie. Więcej o imprezie znajdziecie na www.uptone.pl/muzyka/emperor-dolacza-do-skladu-mystic-festival-2019.

Na albumie “Resist” znajdzie się 10 premierowych kompozycji, w tym trzy duety. Oprócz Jacoby Shaddixa Within Temptation zaprosili do współpracy także Andersa Fridena i Jaspera Steverlincka.

Ostatni studyjny krążek Within Temptation to wydana w 2014 roku płyta “Hydra”, z którą zespół kilkakrotnie odwiedził Polskę.

Informacji o zespole szukajcie na www.facebook.com/wtofficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here