“Inny nie będę” – Marek Kaliszuk z premierą nowego singla! [VIDEO]

318

Najnowszy utwór Marka Kaliszuka “Inny nie będę” jest odpowiedzią na często zadawane mu pytanie. Jeśli jesteście ciekawi co ma Wam do powiedzenia zapraszamy do posłuchania nowego singla.

Marek Kaliszuk jest obecny na scenie od wielu lat. Najpierw teatralnej, ale takiej, na której muzyka i śpiew grały główną rolę. Jego twarz i głos znane są z telewizji. Od kilku lat sprawdza się na scenie koncertowej. Obecność w przestrzeni fonograficznej jest logiczną konsekwencją takiego rozwoju wydarzeń.

W przestrzeni cyfrowej właśnie pojawi się tytułowy utwór z płyty „Inny nie będę”, oczywiście z tekstem Marka, skomponowany przez producenta piosenki, Marcina Kindlę i nagrany w firmowanym przez niego mamamusic STUDIO, w Katowicach.

Utwór jest już dostępny w serwisach streamingowych: TUTAJ

Marek-Kaliszuk---Inny-nie-będę

Ten nieco prowokacyjny tytuł – to jasna i deklaratywna odpowiedź Marka Kaliszuka na wiecznie zadawane mu pytania: Jesteś bardziej aktorem, czy wokalistą? Może się zdecydujesz?

Ten utwór jest z pewnością dla Marka Kaliszuka podsumowaniem jego dotychczasowej drogi artystycznej i deklaracją na przyszłość. Piosence towarzyszy video, które wyraźnie pokazuje, że Artysta czuje się dobrze w różnych wcieleniach.

Na płytę „Inny nie będę”, która pojawi się w sklepach 6 października, trafi czternaście bardzo dobrze zagranych, zaśpiewanych i wyprodukowanych, utrzymanych w stylistyce nowoczesnej muzyki pop z elementami klubowej elektroniki utworów. W połowie są to piosenki już obecne w przestrzeni cyfrowej, w połowie premierowe. Ten zestaw z pewnością udowodni, że artysta zna siebie i wie, co mówi. I wie jak śpiewa!

Co słychać u artysty?