Wymień Apogee Symphony I/O Mk I na Mk II i zyskaj do 2.500 PLN!

0

Firma Apogee wystartowała z programem wymiany interfejsu audio Symphony I/O Mk I na Symphony I/O Mk II. Akcja będzie trwać do 20 października 2023, w której możesz zyskać do 600 USD!

Aby skorzystać z tej oferty i otrzymać do 600 USD* na zakup Symphony I/O Mk II, należy wypełnić ankietę [TUTAJ]. Po jej wypełnieniu otrzymasz numer wymiany i szczegółowe instrukcje dotyczące kolejnych kroków w celu rozpoczęcia programu wymiany. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z dedykowanym zespołem wsparcia firmy ESS Audio pod adresem [email protected] 

* Wartość wymiany będzie się wahać w zależności od regionu ze względu na różnice w przepisach importowych i obowiązkach podatkowych, które różnią się w zależności od kraju. 

* Podatek i VAT nie są wliczone w cenę.


Apogee-Symphony-IO-Mk-II

Korzyści, które uzyskasz dzięki tej wymianie:

  • Najlepsza w swojej klasie konwersja AD/DA: Doświadcz najwyższej jakości dźwięku, która wyznacza standardy w branży.
  • Zaawansowana ergonomia pracy: ciesz się konfiguracją Atmos plug-and-play, aby uzyskać wciągające wrażenia dźwiękowe.
  • Wysoce konfigurowalne oprogramowanie Symphony Control: Łatwy dostęp i precyzyjne dostrajanie wszystkich parametrów IN/OUT do własnych potrzeb.
  • Intuicyjny ekran dotykowy i przedni panel sterowania: Uproszczenie przepływu pracy dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi.

Więcej szczegółów
Producent: https://apogeedigital.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj