Fergie ujawnia szczegóły nadchodzącej płyty

0

Fergie po długim czasie ujawniła w końcu kilka szczegółów dotyczących zapowiadanej od dłuższego czasu płyty “Double Dutchess”.

Pomimo, że nadal nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera albumu, wiemy już między innymi kto gościnnie wziął udział w nagraniach. Na krążku pojawiają się Rick Ross, Nicki Minaj, YG oraz 4-letni syn wokalistki oraz aktora, Josha Duhamela, Axl Jack. Preorder “Double Dutchess” dostępny będzie od 25 sierpnia.

Do tej pory amerykanka zaprezentowała dwa single promujące album. Ich tytuły to “Life Goes On” i “M.I.L.F. $”. Cały krążek natomiast składać się będzie z 13 utworów:

1. Hungry feat. Rick Ross
2. Like It Ain’t Nuttin’
3. You Already Know feat. Nicki Minaj
4. Just Like You
5. A Little Work
6. Life Goes On
7. M.I.L.F. $
8. Save It Til Morning
9. Enchanté (Carine) feat. Axl Jack
10. Tension
11. L.A.LOVE (la la) feat. YG
12. Love Is Blind
13. Love Is Pain

Fergie znana jest przede wszystkim z zespołu The Black Eyed Peas, do którego dołączyła w 2001 roku. Z hiphopową grupą wylansowała przeboje “Shut Up”, “My Humps”, “Boom Boom Pow”, “I Gotta Feeling” czy “Imma Be”. Na koncie ma 8 statuetek Grammy i 4 multiplatynowe albumy wydane z The Black Eyed Peas.

Jedyny solowy longplay 42-latki, “The Duchess”, pochodzi z września 2006 roku. Dyskografię gwiazdy z zespołem The Black Eyed Peas zamyka “The Beginning” z listopada 2010 roku.

Więcej o nadchodzącym albumie i artystce znajdziecie pod tagiem #fergiewww.facebook.com/fergie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj