Miksery RCF serii E niebawem w Polsce

0

Miksery RCF to docenione konstrukcje wśród reżyserów dźwięku. Charakteryzują się świetnym wykonaniem i funkcjonalnością. Elektryzującą wiadomością jest jednak to, iż seria E pojawić się ma niebawem w polskich sklepach.

W skład całej serii wchodzą trzy modele: E24E16 oraz E12. Wszystkie modele są od najmniejszego szczegółu zaprojektowane przez RCF Itaty.

Modele wyróżniają się bezkompromisową jakością dźwięku. Wszystkie miksery z serii E są wyposażone w wewnętrzny procesor FX Z.CORE DSP zaprojektowany i zaprogramowany przez włoskich twórców DSP. Efekty zaś, zaczerpnięto z cyfrowego miksera RCF M18. Procesor oferuje zupełnie nowe algorytmy pogłosu, które gwarantują naturalne brzmienie efektów. Seria E oferuje 80 fabrycznych presetów oraz 20 w pełni programowalnych (użytkownika) z możliwością głębokiej edycji. M.in. pozwala na zapisanie pod swoją nazwą skonfigurowanych wcześniej presetów. Jest to niewątpliwy atut nowych konstrukcji z funkcją podłączenia zewnętrznego kontrolera footswitch. Co ważne, każdy efekt posiada dwa edytowalne parametry.

Modele E16 oraz E24 posiadają 4 zakresy regulacji EQ w tym dwa zakresy parametryczne z przełącznikiem szerokości filtra. W modelu E12 do dyspozycji jest jeden filtr parametryczny.

Na pierwszych kanałach mikrofonowych znajdują się wysokiej jakości kompresory z pojedynczą regulacją dwóch parametrów, dzięki któremu najbardziej wymagający sygnał jest pod kontrolą. Kanały monofoniczne posiadają również filtr HiPass 80Hz. Wszystkie modele posiadają po dwa wejścia wysoko impedancyjne HiZ.

Te wytrzymałe i eleganckie stoły mikserskie zapewniają dodatkowy komfort i precyzję dla profesjonalnych użytkowników. Wszystko to dzięki większej liczbie wyjść AUX, portowi USB.

Ciekawym i bardzo przydatnym rozwiązaniem jest obecność gniazda USB Power, służącego do podłączenia np. lampki lub rozładowanego smartfona.

Więcej informacji na stronie producenta www.rcf.it oraz na stronie polskiego dystrybutora www.arcadeaudio.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here