MTV Unplugged powróci?

0

Ci z was, którzy na hasło “MTV Unplugged” nie muszą wchodzić na wikipedię, z całą pewnością ucieszą się, że pojawiła się całkiem spora szansa na powrót tego legendarnego tytułu.

Z kolei dla tych z was, którzy nie wychowali się w latach, kiedy w telewizji leciała jeszcze naprawdę wartościowa muzyka informujemy – “MTV Unplugged” było jednym z programów MTV, w trakcie którego, na antenie odbywały się, jak nazwa wskazuje, koncerty bez prądu.

“MTV Unplugged” emitowane było przez ostatnie 11 lat 20 wieku, czyli czasach, które dla przeciętnego użytkownika Facebooka uchodzą za zamierzchłą przeszłość. Nie da się jednak zaprzeczyć, że podczas tych kameralnych akustycznych występów, mogliśmy usłyszeć niesamowite wersje uwielbianych w tamtych czasach utworów. W ramach serii koncerty unplugged dały między innymi takie sławy, jak Nirvana, Bruce Springsteen, Neil Young, The Cure, Pearl Jam, Alicia Keys, Eric Clapton, Shakira i wielu innych.

Najprawdopodobniej nowa odsłona programu rozpocznie się 8 września w Theatre at the Ace Hotel, w Los Angeles, a gwiazdą, która zdobędzie się na niebywałą w tych czasach odwagę wystąpienia na żywo i bez efektów będziie Shawn Mendes.

Shawn Mendes to młody muzyk z Toronto. Jego idolami są John Mayer, Ed Sheeran, Justin Timberlake i Bruno Mars. Na koncie ma dwie płyty – “Handwritten” (2015) i “Illuminate” (2016). Kanadyjczyk wylansował przeboje “Stitches”, “Life of the Party” czy “Treat You Better”. Użyczył też głosu w animacji “Bez szans”.

Więcej o artyście znajdziecie na www.facebook.com/ShawnMendesOfficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here