Faustyna Maciejczuk debiutuje EPką “Przebudzenie”

0

Współpracująca z wytwórnią FONOBO Label Faustyna Maciejczuk debiutuje minialbumem “Przebudzenie”, który jest już dostępny w serwisach cyfrowych oraz w wersji fizycznej.

Po sukcesie pierwszego singla pt. „W mojej głowie” wydanego w ramach projektu FONOBO Pitcher, Faustyna zwróciła uwagę wielu obiorców spragnionych świeżej i bezpretensjonalnej muzyki. Młoda i energiczna dziewczyna poszła za ciosem i stworzyła kolejne przebojowe numery, które ostatecznie znalazły się na “Przebudzeniu”. Jej minialbum zawiera dużą dawkę pozytywnej energii i charakterystycznych dla twórczości Faustyny wpadających w ucho melodii.

Zamów EPkę Faustyny: https://www.mtj.pl/sklep/przebudzenie-ep

Jak mówi sama artystka, EPka „Przebudzenie” to zamknięcie ważnego etapu w jej życiu, a zarazem rozpoczęcie kolejnego, równie ekscytującego. Utwory, które znalazły się na tym małym debiucie artystki z Białegostoku, są rodzajem nadziei oraz cząstką radości. Wszystkie razem i każdy z osobna niosą bezpretensjonalne przesłanie – nigdy nie dorośnij.

Słuchaj w serwisach cyfrowych:

Faustyna Maciejczuk to urodzona artystka. Przeszła przez wszystkie etapy edukacji muzycznej, kształciła się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec i po trzynastu latach nauki ukończyła z wyróżnieniem II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Uczestniczyła też w przedsięwzięciach Opery i Filharmonii Podlaskiej, występowała w takich musicalach jak “Korczak” i “Skrzypek na dachu” oraz w operze “Traviata”.

Debiutancka EPka Faustyny Maciejczuk ukazała się nakładem wytwórni FONOBO Label.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here