“Falling” – FONOBO Pitcher i wakacyjny singiel bliźniaczek MARI

0

Kolejni wykonawcy dołączyli do akcji FONOBO Pitcher. Tym razem mamy przyjemność przedstawić Wam duet bliźniaczek MARI, który właśnie wydał swój debiutancki singiel pt. “Falling”.

MARI to duet bliźniaczek Martyny i Natalii. Obie dziewczyny muzyką interesują się od zawsze. Chodziły do ogniska muzycznego i grały na szkolnych przedstawieniach. Gdy skończyły osiemnaście lat, zadecydowały o robieniu czegoś więcej niż granie coverów. Postanowiły pokazać swoją twórczość światu i tak powstał utwór „Falling”. Siostry swoją muzyką chcą pokazać, że każdy może spełniać marzenia i robić to, co kocha. Trzymają się też najnowszych trendów. Inspirację czerpią z zagranicznej muzyki współczesnej.

„Falling” to piosenka o prostym przekazie, wpadającej w ucho melodii i wakacyjnym klimacie. Idealna do słuchania podczas letniej podróży, ale także w domu, aby wprowadzić miłą atmosferę. Utwór opowiada o uczuciu, które jest tak mocne, że mimo wszelkich starań, i tak wraca. Dziewczyny w swojej piosence połączyły subtelność tekstu z nowoczesnym rytmem.

Utworu można posłuchać na oficjalnym kanale VEVO duetu MARI, we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na playlistach Pitcher.

Więcej o duecie na https://www.facebook.com/MARI.officialmusic

Niedawno pisaliśmy o innym zespole debiutującym w ramach Fonobo Pitcher. Wszystkie szczegóły najdziecie go poniżej!

“Inni mówią” – Jelsa i nowy singiel w ramach akcji FONOBO Pitcher

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here