Testuj produkt z JBL Professional!

0

ESS Audio rusza z akcją “Testuj produkt z JBL Professional”! Jeśli jesteście zainteresowani zakupem nagłośnienia tego producenta to zdecydowanie warto zainteresować się tematem.

Jak wiadomo, nikt nie lubi kupować przysłowiowego “kota w worku”. I choć dostęp do opinii, recenzji i materiałów video, w sieci nie brakuje, to nic nie zastąpi przetestowania sprzętu osobiście.

Dlatego też firma ESS Audio, dystrybutor marki JBL Professional w Polsce, rusza z akcją „Testuj produkt z JBL Professional”. Na pierwszy ogień do testów udostępnia budżetowe ale bardzo interesujące systemy, które swoją premierę miały w styczniu tego roku podczas NAMM Show 2020. Mowa o głośnikach JBL IRX108BT oraz IRX112BT o których wspominaliśmy TUTAJ: https://uptone.pl/scena/namm-2020-aktywne-kolumny-jbl-irx-series-z-funkcja-bluetooth

Jeśli po testach będziesz zainteresowany zakupem głośnika, to możesz liczyć na zniżkę! Chętnych testerów, firma zaprasza do napisania w komentarzu, dlaczego akurat Tobie mamy wysłać głośnik na testy.

Cała akcja dostępna jest na profilu Facebook producenta:

Jak wiadomo, nikt nie lubi kupować kota w worku. Dlatego ruszamy z akcją „Testuj produkt z JBL Professional”. Na…

Opublikowany przez JBL Professional Polska Wtorek, 28 lipca 2020

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here