Do FONOBO Pitcher dołącza Antonina. Posłuchajcie singla “Czar”!

0

Akcja FONOBO Pitcher przyciąga kolejnych młodych artystów. Do projektu dołączyła właśnie Antonina, której singiel pt. “Czar” ma premierę dzisiaj. Posłuchajcie koniecznie!

Cześć, jestem Antonina. Lubię dobrze zjeść i piję dużo wody. Śpię co najmniej siedem godzin dziennie. No chyba, że naprawdę nie ma na to szans. Pracuję nad tym, żeby być wdzięczną za to, co mnie spotyka. Nie mam jeszcze spektakularnej drogi muzycznej, ale mam za to swoją opowieść. Zresztą sami sprawdźcie.” – przedstawia się słuchaczom Antonina.

Jej singiel pt. “Czar” ukazał się dziś, czyli 13 sierpnia 2020 r. i jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych (https://backl.ink/142647974), na playlistach Pitcher oraz na oficjalnym kanale wytwórni YouTube wytwórni FONOBO Label.

Czym jest akcja FONOBO Pitcher?

FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z ciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera. Akcja trwa do odwołania.

Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected] wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Projektowi patronują Radio Afera, portal Rytmy.pl oraz Akademia Menedżerów Muzycznych i uptone.pl.

Sprawdzaj co słychać u Antoniny:
https://www.facebook.com/Antonina.muzyka
https://www.instagram.com/antonina_muzyczka

Dowiedz się więcej o akcji FONOBO Pitcher:
https://fonobo.pl/artysta/fonobo-pitcher

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here