Daria Zawiałow w październiku w Gdańsku

0

Skromna, młoda artystka z duszą buntowniczki. – tak w skrócie można opisać Darię Zawiałow, która już w październiku wystąpi na scenie Starego Maneżu w Gdańsku.

Nie da się zaprzeczyć, że Daria Zawiałow tak szybko stała się jednym z mocniejszych i ciekawszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka sama pisze teksty, mocno angażuje się również w komponowanie swoich utworów i mimo wielkiego podziwu dla zagranicznych wykonawców śpiewa głównie w języku polskim. Jej muzyka pełna jest fascynacji najlepszymi współczesnymi wykonawcami szeroko – pojętej alternatywy, co jednak nie przeszkadza jej rozwijać swojego indywidualnego stylu.

W marcu 2017 roku ukazał się debiutancki album Darii pt. „A Kysz!”, utrzymanego w stylistykach indie popu i rocka. Spore wrażenie robią śmiałe, ambitne, pełne poetyckich wersów teksty Darii. W połączeniu z porywającymi interpretacjami wokalnymi są intrygującą zapowiedzią nowego kobiecego głosu w polskiej muzyce alternatywnej. Sama Daria twierdzi, że śpiewa dla siebie, męża i bliskich. A jeśli to, co tworzy dotrze również do innych ludzi, jeśli ta twórczość sprawi tym ludziom radość, „to będzie piękna historia” – mówi Daria.

Koncert Darii Zawiałow odbędzie się 6 października 2017 w Starym Maneżu w Gdańsku. 

Bilety w cenie 49 (I pula) i 59 (II pula) dostępne na www.bilety24.pl.

Więcej o Darii przeczytacie na jej oficjalnym profilu www.facebook.com/dariazawialow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here