Wirtualna orkiestra z Heavyocity NOVO

0

Gdy co jakiś czas, na rynek wychodzą coraz to nowsze i doskonalsze instrumenty wirtualne, aż trudno opanować emocje. Gdy niemal słyszysz kalafonie opadającą ze smyczków, a pudło wiolonczel drga w uszach, wtedy wiesz, że jest to to, czego szukałeś. Przedstawiamy możliwości Heavyocity NOVO.

Firma już nie pierwszy raz stworzyła ogromne bazy dźwiękowe. Każdą można jednak ocenić jako dobrze wyważoną, nieprzekombinowaną, ale przede wszystkim bliską realnemu brzmieniu. Oczywiście mowa o instrumentach wirtualnych brzmień klasycznych.
Nie inaczej jest z nowym produktem Heavyocity – NOVO.

NOVO to instrument z grupy “Modern Strings”, gdyż znajdziemy w nim nie tylko prawdziwie brzmiące instrumenty smyczkowe, ale i te delikatnie podrasowane elektronicznie.
Pełna artykulacja jaką przygotowano odbiorcom, robi ogromne wrażenie, co z resztą słychać w zamieszczonych przez producenta próbkach dźwiękowych.

W pakiecie otrzymujemy m.in.:

  • 38 GB nieskompresowanych danych
  • 21.254 sample (dla ułatwienia piszę z kropką)
  • 308 presetów

i wiele, wiele więcej. NOVO to instrument, który zapewne zadowoli niejednego wymagającego kompozytora. Cena też zachęca, gdyż $549 nie wydaje się być wygórowaną za taką masę możliwości brzmieniowych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.heavyocity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here