Głośniki bezprzewodowe Klipsch The Sixes

0

Amerykańska firma już nie raz powodowała drżenie rąk swoich fanów. Świetne wykonanie, bardzo dobre parametry odsłuchowe… Czego chcieć więcej? Poznajcie głośniki Klipsch The Sixes.

The Sixes to zestaw dwóch głośników bezprzewodowych o łącznej mocy 100 W. Głośniki charakteryzują się przede wszystkim niebagatelnym wyglądem ale i wykonaniem z wysokiej klasy materiałów.
Klipsch The Sixes wyposażone jest w tradycyjne USB typu B, wejście optyczne oraz Bluetooth. Jednak “bebechy” jakie drzemią w tych iście pięknych głośnikach, potrafią zwalić z nóg niejednego miłośnika dobrych brzmień.

Głośniki wyposażono w tytanowe kopułki wysokotonowe i zdolne do dużych wychyleń niskośredniotonowce o średnicy membrany 165 mm. Wzmacniacz o mocy ciągłej 2×100 W wypluwa 106 dB w odległości do 1 metra. Pasmo przenoszenia wynosi 40HZ-20kHz.
Całość upakowana jest w fornirowanych skrzyniach z błyszczącymi potencjometrami. Trzeba przyznać, że głośniki robią wrażenie. Wizualnie stoją na bardzo wysokim poziomie.

Więcej informacji technicznych znajdziecie na stronie producenta www.klipsch.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.klipschloudspeakers.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here