Cold Cave w Warszawie 4 listopada!

0

Po świeżo wydanej w kwietniu EPce „You & Me & Infinity” Cold Cave wyrusza w trasę po Europie, aby promować nowe wydawnictwo, ale także zaprezentować cały przekrój swojego materiału z 4 wydanych dotąd płyt studyjnych!

Artysta wystąpi na jedynym koncercie w Polsce już 4 listopada w warszawskim klubie Pogłos! Jako support na cenie wystąpi też synthpopowa grupa CHOIR BOY.

Gdzie i kiedy?

  • 4.11.2018
  • Warszawa / Klub Pogłos
  • godz. 19:00

Bilety:

  • 65 – www.winiarybookings.pl
  • 70 – biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl (Media Markt, Empik, Saturn)
  • 75 – w dniu koncertu

Cold Cave to darkwave’owy projekt amerykanina Wesleya Eisolda. Z dużą liczbą wydań na koncie artysta grał trasy z takimi zespołami jak Nine Inch Nails, The Jesus And Mary Chain, Sonic Youth, Echo And The Bunnyman czy z Garym Numanem. Zjadając zęby na scenie hardcore punk w zespole American Nightmare Wesley zyskał rzeszę oddanych fanów. Poprzez ciągłe dzielenie się swoją twórczością Eisold zyskał masową uwagę słuchaczy, wpływając zarówno na podziemną kulturę jak i muzykę popularną. To wszystko dzięki swojej ewoluującej wizji artystycznej. Niechętny bóg nihilizmu i rozpaczy, jego baryton jest tak bogaty i rezonujący jak Morrissey’a, Nicka Cave’a czy Davida Bowiego, zestawiony z proroczymi zadumaniami jego kolaborantki Amy Lee. Stylistycznie są spadkobiercami takich grup jak The Velvet Underground, Joy Division, The Cure czy Depeche Mode z ideałami artystycznego minimalizmu przypominającymi awangardę.

Więcej szczegółów:
www.facebook.com/events/253599152018962
www.facebook.com/COLDCAVE
www.coldcave.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here