Bryan Ferry w czerwcu w Narodowym Forum Muzyki

0

Kilka dni temu na naszym facebookowym profilu mogliście zobaczyć zdjęcie jednej z najbardziej interesujących sal koncertowych w Polsce – Narodowe Forum Muzyki. Już 3 czerwca 2019 r. na scenie tej, będziecie mieli okazję zobaczyć światowej sławy wokalistę i kompozytora – Bryana Ferry.

Bryan Ferry światowy rozgłos zyskał jako lider angielskiej grupy Roxy Music, z którą w latach 1972-82 nagrał 8 albumów od “Roxy Music” po “Avalon”. Wszystkie pokryły się w Anglii złotem, a dwie ostatnie platyną. Od 1973 roku Bryan Ferry nagrywa także solo, począwszy od albumu z coverami “These Foolish Things” i ma ich już na koncie 15.

Muzyk dysponuje bardzo rozpoznawalnym, nieco dramatycznym, lekko drżącym głosem i uchodzi za jednego z najbardziej eleganckich artystów w świecie muzyki rockowej.

Sam, i razem z Roxy Music, Bryan Ferry sprzedał ponad 30 milionów płyt. Występował z powodzeniem wiele razy na całym świecie, w 1985 roku wziął udział w słynnym Live Aid, gdzie na stadionie Wembley w Londynie wspomagał go przyjaciel, gitarzysta Pink Floyd – David Gilmour.

Koncert Bryana Ferry odbędzie się 3 czerwca 2019 r. w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. 

Bilety w cenie od 229 zł będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od środy, 19 września od 10.00 do 20 września do 22.00. Ogólna sprzedaż wystartuje w piątek, 21 września o 10.00 na LiveNation.pl.

Więcej informacji o muzyku szukajcie na www.facebook.com/bryanferry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here