Krzysztof Błaś i jego wyjątkowa gitara Ovation!

0

Do szczęśliwych posiadaczy gitar marki Ovation dołączył niedawno świetny gitarzysta – Krzysztof Błaś! Poznajcie jego opinię na temat tej wyjątkowej gitary!

Ovation to legendarna firma, której instrumenty na stałe wpisały się w historię muzyki. Charakterystyczne gitary z zaokrąglonym tyłem można było zobaczyć i usłyszeć na wielu scenach na przestrzeni dziesięcioleci, a użytkownikami byli topowi gitarzyści ale także gwiazdy muzyki pop. Do grona ich oficjalnych użytkowników dołączył właśnie Krzysztof Błaś – gitarzysta, pedagog i producent muzyczny. Krzysztof wybrał dla siebie model C2078AXP-TGE z serii Exotic Woods Collection Elite.

„Od wielu lat jestem fanem gitar Ovation z powodu ich oryginalnego brzmienia i nietuzinkowego, rozpoznawalnego designu. To idealna gitara na scenę, doskonale brzmiąca w zespole, ale także doskonały, precyzyjny instrument do studia. To wielka radość i przyjemność móc dołączyć do grona wielkich nazwisk i wspaniałych muzyków tworzących od lat rodzinę Ovation. C20178AXP-TGE to przepiękny instrument, bardzo uniwersalny i łatwy w grze. Wspaniały, perfekcyjnie wykonany, doskonale łączący dwa światy brzmieniowe – akustyczny i elektryczny. Bardzo polecam!” – Krzysztof Błaś

Ovation C2078AXP-TGE charakteryzuje się płytą wierzchnią wykonaną z litego świerku AAA uzupełnionego nakładką z klonu quilt „Tiger Eye”. Szyjka została wykonana z 3 części mahoniu i 2 klonu. Podstrunnicę i mostek zrobiono z hebanu, a wokół korpusu poprowadzono binding z prawdziwego Abalonu. Na pokładzie znajduje się także doskonały układ elektroniki OP-Pro Studio.

Krzysztof Błaś – gitarzysta, multiinstrumentalista, pedagog, producent muzyczny, dziennikarz. Wieloletni współpracownik czasopism oraz portali muzycznych w Polsce. Jako muzyk sesyjny współpracował z wieloma formacjami muzycznymi i artystami, komponował i nagrywał na potrzeby rozgłośni radiowych i telewizyjnych. Grał i nagrywał z czołówką polskich muzyków. Autor wydawnictw o tematyce gitarowej i bestsellerowych szkół gry.
Właściciel studia nagraniowego i wytwórni Blue Records.

Więcej szczegółów:
Producent: www.ovationguitars.com
Dystrybutor: https://gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here