BOKKA w Starym Maneżu 17/05/2018. Jeszcze są bilety!

0

Już w czwartek 17 maja na scenie Starego Maneżu wystąpi zespół BOKKA. Długo oczekiwany koncert, który został przeniesiony w wyniku losowych zdarzeń jeszcze przed nami 🙂

Jest to na pewno dobra wiadomość dla tych osób, które wcześniej nie zdążyły nabyć biletów. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu w najbliższy czwartek od godziny 20.00.

Bilet on-line kupicie TUTAJ: www.starymanez.pl

Dodatkowo biorąc udział w koncercie pomagamy zespołowi odzyskać utracony w czasie pożaru sprzęt.

BOKKA to bez wątpienia najbardziej niezwykły debiut roku 2014 na polskiej scenie muzycznej. Debiutujący zespół, który od początku działa incognito. Artyści występują w maskach, by skierować naszą uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze – na swoją muzykę. Na to, co robią teraz, nie zaś ich osiągnięcia czy historię. Jedyne, co o nich wiadomo, to, że sercem formacji są znani muzycy.

Romantyczna idea tajemnicy i działania w cieniu, bez udzielania wywiadów i obecności w mediach, została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i dziennikarzy. Świetne recenzje w polskiej i zagranicznej prasie (np. znakomity portal Pitchfork), wyprzedana debiutancka trasa koncertowa w Polsce w salach 800+, zaproszenia na festiwale (m.in. Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver, The Great Escape (UK), Reeperbahn Festival (DE), to niezwykłe osiągnięcia jak na pierwszy okres działalności formacji.

Pierwszy singiel BOKKI „Town Of Strangers”, z albumu „Bokka” (Nextpop, 2013) został zmasterowany w Londynie przez słynną Mandy Parnell, od lat współtworzącą brzmienie płyt m. in. Bjork, Sigur Ros, Little Dragon, Depeche Mode, Paula McCartneya, a teledysk na You Tube ma już ponad 5 milionów odsłon.

Premiera drugiego albumu pt. „Don’t Kiss And Tell” (Nextpop, 2015) odbyła się 2 października 2015. Po wydaniu albumu zespół odbył trasę promującą „DKAT”, podczas której zagrał koncerty zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej szczegółów: www.starymanez.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here