Ibanez Acoustic Day w Łodzi! 07/06/2018

0

Ibanez zaprasza na pierwszą edycję Ibanez Acoustic Day. Impreza obejmuje 4 miasta w różnych krajach, w tym także Polskę (Łódź). Już 7 czerwca, w łódzkim salonie Guitar Center będzie szansa na podszkolenie swoich umiejętności technicznych i przetestowania najnowszych gitar akustycznych marki Ibanez.

UWAGA: Będzie też szansa na wygranie akustyka Ibanez AE315-NT!

Impreza odbędzie się przy współudziale 3 wyjątkowych artystów z różnych krajów Europy. Pierwszy z nich to 17-letni polski gitarzysta Marcin Patrzałek, który wygrał telewizyjny Talent Show “Must be the Music – tylko muzyka” mając zaledwie 15 lat. Jego filmy wideo osiągnęły już 28 milionów wyświetleń. Drugi wykonawca to gitarzystka i absolwentka Berklee Martina Blazeska z Macedonii, która właśnie wydała swój nowy album “World on a String”. W swoich utworach miesza skomplikowane partie muzyczne z chwytliwymi refrenami. Martina jest twarzą światowej kampanii Ibanez “Thermo Aged”.

Trzecim artystą, który wystąpi na Ibanez Day jest węgierski gitarzysta fingerstyle Sándor Nánási, który poprzez dodanie do gitary sprężyn werblowych, używa jej także jako instrumentu perkusyjnego, przez co bez wątpienia zadziwi publiczność. Każdy artysta z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania – te związane z gitarą i techniką gry oraz te, które zawsze chciałeś im zadać.

Jedną z wielu atrakcji będzie loteria, w której szczęśliwy zwycięzca zdobędzie nową gitarę akustyczną Ibanez AE315-NT. Oczywiście na specjalne życzenie wszyscy artyści złożą na niej własnoreczny podpis. Co więcej, po każdym występie artysty wybierzemy kolejnych zwycięzców, którzy zgarną pakiet akcesoriów Ibanez.

Terminy:

  • 7 czerwca 17:00 Łódź (PL) GuitarCenter.pl
  • 8 czerwca 17:00 Praha (CZ) Music City
  • 9 czerwca 17:00 Zvolen (SK) Total Music
  • 10 czerwca 17:00 Debrecen (HU) Hangszerarzenál (Venue: Rocksuli)

Więcej szczegółów:
Producent: www.ibanezguitars.pl
Facebook: www.facebook.com/IbanezGuitarsPolska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here