BEFORE Eklektik Session – Lamch, Gospodarczyk oraz Bond w Eklektik Room #5

0

Mamy to! Tak, jak zapowiadaliśmy, 22 sierpnia w ramach zapowiedzi Eklektik Session 2020: BOXED na dziedzińcu hotelu Puro odbył się piąty odcinek z serii Eklektik Room. Dziś przedstawiamy Wam efekty tego niesamowitego spotkania.

W niestandardowych warunkach, podyktowanych reżimem sanitarnym związanym z pandemią Covid-19 odbył się ostatnio absolutnie niesztampowy koncert pod chmurką opatrzony nazwą Eklektik Room #5. W piątym odcinku serii poprzedzającej festiwal Eklektik Session 2020: BOXED mieliśmy okazję doświadczyć zderzenia wielu inspiracji brzmieniowych w wykonaniu:

  • Marcin Lamch – wybitny kontrabasista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny (współpracujący m.in. ze Stanisławem Soyką i Januszem „Yaniną” Iwańskim),
  • Piotr Gospodarczyk – założyciel Szkoły Rytmu i współtwórca projektu międzykulturowej orkiestry przy Uniwersytecie Wrocławskim
  • Radek Bond Bednarz – gospodarz i pomysłodawca cyklu.

Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami nagraniem, które przygotowali organizatorzy wydarzenia. Jeśli zatem bardzo chcieliście wziąć udział w Eklektik Room #5, oto specjalnie dla Was pierwsza część minionego koncertu!

Wciągające, prawda? A to tylko wstęp do tego, co czeka Was podczas październikowej imprezy! Pamiętajcie, że w tym roku Eklektik Session odbywać się będzie między 16 a 18 października, po raz pierwszy pod jednym dachem – w Galerii na Czystej we Wrocławiu.

Gościem specjalnym będzie pochodzący z Nigerii Dele Sosimi – znany m.in. ze współpracy z wybitnym multiinstrumentalistą Felą Kutim.

Więcej o festiwalu znajdziecie m.in. na http://www.eklektiksession.com/, https://www.facebook.com/events/226924855020225/ oraz w naszych wcześniejszych publikacjach!

Dele Sosimi na 10 edycji Eklektik Session we Wrocławiu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here