“Aroniowy nastrój” – Agnieszka Musiał prezentuje nowy klip

0

Do sieci trafił nowy singiel Agnieszki Musiał. Piosenka nosi tytuł “Aroniowy nastrój” i jest zapowiedzią nowego rozdziału w twórczości artystki.

Agnieszka Musiał komponuje, pisze teksty i tworzy dla wielu artystów. Jej dorobek artystyczny to m.in. jej udział na ponad 30 albumach różnych wykonawców. Głos artystki można usłyszeć w piosenkach do polskiej wersji bajki Dreamworks “Mustang. Duch Wolności” oraz w spektaklach baletu Magnificat z USA.

Aktualnie jej kariera ponownie nabiera prędkości podczas pracy z producentem Janem Smoczyńskim, współpracującym wcześniej z takimi artystami jak Kayah, Bovska, czy wielka Urszula Dudziak.
Poza śpiewem, Pani Agnieszka od zawsze kochała gitarę klasyczną, a od pewnego czasu również ukulele. To właśnie na tych instrumentach gra w swoich premierowych utworach “Nie będę płakać” oraz “Aroniowy Nastrój” będących zapowiedzią jej nowego albumu, w którym łączy brzmienie ukulele z elektroniką.

“Aroniowy nastrój” to zapowiedź oryginalnego materiału otwierającego nowy rozdział muzyczny, w którym subtelne brzmienie ukulele łączy się z elektroniką, a treści dopełniają polskie teksty.

Kilka słów na temat współpracy Agnieszki Musiał z firmą Ortega znajdziecie w tekście Agnieszka Musiał w panteonie gwiazd Ortega Guitars Polska.

Więcej o artystce na www.facebook.com/agnieszkamusial777.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here