Brian Frasier-Moore i Roland V-Drums TD-50 w akcji!

0

Roland TD-50, to flagowy zestaw serii V-Drums marki Roland, stworzony do występów na żywo, intensywnych sesji nagraniowych i treningów. Zbudowany na fundamencie modułu TD-50 z technologią Prismatic Sound Modeling znalazł również uznanie jednego z najbardziej rozchwytywanych perkusistów. Dziś Brian Frasier-Moore i TD-50 z serii V-Drums!

Pokaźnych rozmiarów elektroniczny zestaw Briana, jak sam mówi, zapewnia mu imponujące i szerokie brzmienie, generowane przez mózg jego perkusji, czyli Roland TD-50 Drum Sound Module. Wyposażony w zaawansowany procesor brzmieniowy moduł, został uzupełniony o nowo opracowane pady posiadające rozbudowany system sensoryczny, tzw. Multi-Element Sensor Systems, oraz “hiper-szybką” cyfrową komunikację z modułem.

Poniżej znajdziecie dwa filmy z Brianem i jego zestawem w roli głównej.
Brian Frasier-Moore od ponad dekady gra dla mega popowych artystów, takich jak Justin Timberlake, Madonna czy Christina Aguilera. Poniższy film został zarejestrowanym podczas występu na Victoria Drum Fest 2019.

Na drugim filmie zobaczycie perkusistę, który w rozmowie poprowadzi Was przez swój zestaw i wyjaśni dlaczego tak bardzo ufa i polega na module brzmieniowym TD-50.

Na naszym portalu już niejednokrotnie pojawiły się artykuły odnoszące się do zestawów V-Drums i serii TD-50. Znajdziecie je w linku https://uptone.pl/?s=TD-50

Więcej szczegółów
Producent: https://www.roland.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj