AC/DC powraca po 6 latach przerwy! Przed Wami najnowszy singiel “Shot In The Dark”! [VIDEO]

0

Nie trzeba być fanem “kapeli z piorunem” żeby wiedzieć o kim mowa. AC/DC powraca po latach z nowym albumem, a od dzisiaj w sieci dostępny jest już pierwszy singiel zapowiadający 17-ty album zespołu!

17. w karierze album AC/DC nosi nazwę „Power Up” i będzie miał premierę 13 listopada! Chętni już mogą zamawiać preorder.

Zespół skutecznie podgrzewał atmosferę, aby dziś wystrzelić z nowym singielem „Shot In The Dark”, który współtworzyli Angus Young, Brian Johnson, Cliff Williams, Phil Rudd oraz Stevie Young. Z zespołem przy najnowszej płycie współpracował znany wszystkim fanom producent – Brendan O’Brien. Ten sam, którego możemy kojarzyć z „Black Ice” z 2008 roku i „Rock Or Bust” z 2014 roku. Najnowsze wydawnictwo składa się z 12 utworów i możemy mieć pewność, że usłyszymy na nim charakterystyczne brzmienie legendarnego zespołu.

Album „Power Up” zostanie wydany w wielu wersjach, co z pewnością zadowoli muzycznych kolekcjonerów. Ciekawostką jest limitowana edycja Deluxe, która zawiera specjalny neonowy napis i wbudowany głośnik, z którego będzie można usłyszeć piosenkę „Shot In The Dark”. Wewnątrz znajdziemy m. in. książeczkę z unikatowymi zdjęciami.

Lista utworów na płycie „Power Up”:

1.     Realize
2.     Rejection
3.     Shot In The Dark
4.     Through The Mists Of Time
5.     Kick You When You’re Down
6.     Witch’s Spell
7.     Demon Fire
8.     Wild Reputation
9.     No Man’s Land
10.    Systems Down
11.    Money Shot
12.    Code Red

AC/DC to jeden z najbardziej popularnych zespołów w historii rocka. Grupa sprzedała ponad 200 milionów albumów na świecie! AC/DC zostali przyjęci do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku. Oprócz tego zespół w 2010 zespół zgarnął nagrodę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance za utwór „War Machine”.

Więcej szczegółów:
https://www.facebook.com/acdc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here