Jak przetestować słuchawki? Sennheiser i Tim Cowie przygotowali specjalny utwór!

0

Podobno najlepiej testowaś sprzęt audio na tym co znamy bardzo dobrze. Co jednak gdy jakość dźwięku naszego ulubionego utworu pozostawia wiele do życzenia? Z pomocą przychodzi firma Sennheiser oraz ceniony kompozytor i projektant dźwięku  – Tim Cowie!

Nawet jeśli dysponujemy swoją ulubioną muzyką w bezstratnej jakości to może ona nie przekazywać całego spektrum możliwości jakie drzemią w naszych słuchawkach bądź słuchawkach, które zamierzamy nabyć drogą kupna. Warto zatem przygotować się do takich testów z odpowiednim plikiem audio. Dlatego właśnie firma Sennheiser we współpracy ze znanym i wielokrotnie docenionym kompozytorem i sound designerem, Timem Cowie stworzyli pierwszą na świecie ścieżkę dźwiękową specjalnie zaprojektowaną do testowania trzech elementów składających się na najwyższą jakość dźwięku. Mowa o przejrzystości, bogactwie brzmieniowym oraz scenie dźwiękowej.

Dla wzmocnienia efektu przestrzennego, który pozwoli Wam jeszcze dokładniej usłyszeć poszczególne składowe całego utworu, specjaliści z marki Sennheiser zmiksowali go w swojej imersyjnej technologii dźwięku przestrzennego AMBEO.

Jeszcze kilka dni temu plik można było pobrać zupełnie za darmo na swój komputer. Aktualnie producent pozwala go tylko odsłuchać na swojej stronie TUTAJ.

Więcej szczegółów
https://sennheiser.pl
https://en-de.sennheiser.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here