Wybierz swoją gitarę PRS!

0

Mnogość gitar znajdujących się w ofercie PRS może niekiedy przyprawić o zawrót głowy. Chcąc pomóc tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z PRS, lub też przygotowują się do zakupu gitary albo wzmacniacza, producent przygotował bardzo ciekawy przewodnik. Zainteresowani? Zapraszamy do lektury!

Pięć różnych serii i wzmacniacze – firma PRS w swoim rozbudowanym poradniku postarała się przybliżyć wiele produktów, dzięki czemu z całą pewnością łatwiej odnajdziecie się w ofercie producenta. Aby zachować porządek, poradnik posegregowano seriami według ogólnej ceny (od najniższej do najwyższej). Widełki cenowe podane są w USD.

Tu przytoczymy tylko skrótowo opis każdej serii, a po pełne szczegóły zapraszamy na stronę https://www.prsguitars.com/.

Na końcu tego artykułu znajdziecie także bardzo ciekawy video poradnik przygotowany przez Bartka Bazooka Zelka.

 • SE ($500 – $1000+):
  Przystępne cenowo instrumenty zaprojektowane przez PRS, o brzmieniu znacznie przewyższającym ich ceny. Gitary tworzone są przez partnerów PRS zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami.

  Seria SE
 • S2 ($1000 – $1700):
  Wykonane w fabryce w Maryland, na nowo opracowane kształty i style, od klasycznych projektów PRS po nowe i unikalne układy.

  Seria S2
 • Bolt-On ($2000 – $2500):
  Wykonane w fabryce w Maryland, projekty singlecoil i humbucker wykonane z konstrukcją bolt-on.

  Seria BoltOn
 • Core ($3700+):
  Seria, której początki sięgają 1985 r. To główna linia producenta, obejmująca nowoczesne, vintage’owe i specjale style instrumentów, również wykonywana w stanie Maryland.

  Seria Core
 • Private Stock (ceny zależne od wyboru):
  Najwyższy szczyt umiejętności projektowych, najwyższe wykonanie i najlepsze materiały PRS. Instrumenty Private Stock tworzone są przez dedykowany zespół lutników.

  Seria Private Stock
 • Amps ($729+):
  Wzmacniacze PRS to całkowicie lampowe konstrukcje budowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wzmacniacze oferują szeroką gamę brzmień – od klasycznych po nowoczesny metal.

  Wzmacniacze PRS

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

Nie lubicie czytać po angielsku? Nie ma problemu. Zapoznajcie się przy okazji z mega ciekawym przewodnikiem po gitarach PRS autorstwa naszego ulubionego Bartka BAZOKa Zelek!

Polski przewodnik po gitarach PRS Guitars autorstwa BazOka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here