Vifa Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 z nową funkcją Vifa HOME

0

Słynąca z nietuzinkowego designu i świetnej jakości duńska firma Vifa, jako kolejny producent wyszła naprzeciw rosnącym potrzebom swoich klientów. Topowe głośniki marki, Copenhagen i Stockholm w ulepszonej wersji 2.0 zyskały sobie niespotykaną dotychczas funkcjonalność.

Pierwszą z nowych funkcjonalności oferowanych przez system Vifa HOME jest uwielbiana przez szeregi melomanów, opcja Multiroom.

W systemie Vifa HOME opcja Multiroom swoim zasięgiem obejmuje każdy domowy zakątek i wnosi do niego najwyższą jakość dźwięku. Funkcja pozwala na łatwe w obsłudze przesyłanie muzyki do różnych głośników rozlokowanych w różnych częściach domu. Najnowsze głośniki producenta, czyli Vifa Copenhagen 2.0 i Stockhoolm 2.0 wyposażono w przycisk Vifa LINK, który pomaga połączyć je jednym, dyskretnym kliknięciem. Projektanci zarezerwowali także miejsce dla przycisku Vifa PLAY, zapewniającego natychmiastowy dostęp do ulubionej muzyki/stacji radiowych. Tym samym odtwarzanie muzyki lub słuchanie ulubionego radia i dzielenie się nimi w każdym zakątku domu staje się dziecinną igraszką.


Kolejnym udogodnieniem jest sterowanie głośnikami za pośrednictwem aplikacji.

W zależności od preferencji użytkownika, ustawienia, strumieniowanie i połączenia wewnątrz całego systemu Vifa HOME dostępne są z poziomu aplikacji Vifa HOME. To bezpłatne oprogramowanie zapewnia natychmiastowy dostęp do muzyki w domu. Użytkownik może cieszyć się także dostępem do swoich ulubionych serwisów internetowych: Spotify, QQ Music lub TuneIn. Aplikacja umożliwia także połączenie głośników Vifa w grupę, bezpośrednio na ekranie. Dla tych, którzy oczekują jeszcze większej swobody użytkowania, Vifa HOME z możliwością obsługi wielu źródeł pozwala na stworzenie zindywidualizowanej konfiguracji przy wykorzystaniu telewizora, smartfona, tabletu, pamięci USB, serwera muzycznego, itp.


Vifa doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że skandynawski styl króluje obecnie na salonach wielu domów. Nic zatem dziwnego, że owej systemowej aktualizacji doczekały się dwa topowe modele producenta.

Funkcjonalność Vifa HOME wprowadzana jest jako nowe wyposażenie w najpopularniejszych modelach Vify, ultranowoczesnym Copenhagen i ponadczasowym klasyku, Stockholm. Dodatkowo wersje 2.0 modeli Copenhagen i Stockholm będą dostępne w nowych kolorach “Mountain Blue” i “Pine Green” – dwa odcienie, które już ozdabiają głośnik Oslo. Tekstylne pokrycie, wykonane z ekologicznej, wysokiej jakości wełny, dostarczane jest przez firmę Kvadrat, wiodącego europejskiego producenta tkanin dekoracyjnych.


Vifa HOME będzie dostępny na polskim rynku w połowie I kwartału br. Poglądowe ceny detaliczne modeli zgodnych z tym systemem, tj. Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0, wynoszą odpowiednio 3199 zł i 5699 zł.

Więcej info:
Producent: www.vifa.dk
Dystrybutor: www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here