Testuj słuchawki Sennheiser

0

Kupując słuchawki często borykamy się z problemem braku możliwości przetestowania ich brzmienia. Na całe szczęście znajdują się w naszym kraju miejsca, gdzie takie testy “na własne uszy” są jak najbardziej możliwe. Zapraszamy zatem do warszawskiego Centrum Testów, w którym znajdziecie m.in. słuchawki firmy Sennheiser.

Większość z Was stanęła kiedyś z całą pewnością przed dylematem “jakie słuchawki kupić”. Przejrzeliście tysiące videoprezentacji, czytaliście testy, opinie a może nawet próbowaliście przekopać się przez przypominające mechanikę kwantową meandry specyfikacji technicznych. I nawet jeśli udało się Wam wybrać w ten sposób jakiś model, nadal gdzieś w podświadomości tliło się pytanie “a co, jeśli zapłacę kilkaset złotych za sprzęt nie spełniający moich oczekiwań?”

Właśnie dla tych, którzy potrzebują “nausznie” przekonać się o trafności wyboru powstają miejsca takie, jak Centrum Testów położone przy ulicy Mińskiej 65/241 w Warszawie. To właśnie tam możecie zupełnie za darmo przetestować m.in. najnowsze słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2, HD 450BT oraz HD 350BT.

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Teraz macie możliwość zapoznania się z naszymi produktami nie tylko w profesjonalnych…

Opublikowany przez Sennheiser Wtorek, 13 października 2020

Te ostatnie modele, czyli Sennheiser HD 450BT i HD 350BT to idealni towarzysze podróży, z wyjątkowo długim 30-godzinnym czasem pracy na baterii oraz wygodnym i szybkim ładowaniem przez gniazdo USB-C.
Z kolei douszne Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 to świetni przyjaciele podczas treningów biegowych, na siłowni, a nawet w trasie. Producent wyposażył je w 7-milimetrowe dynamiczne przetworniki, panele dotykowe, funkcję aktywnej redukcji hałasu i 7-godzinną żywotności baterii (do 28 godzin przy ładowaniu z etui-powerbanku).

Słuchawki to oczywiście nie wszystko, co znajdziecie w Centrum Testów – pełną listę produktów i zasady obowiązujące na miejscu znajdziecie na stronie https://centrumtestow.pl/.

Więcej szczegółów:
https://sennheiser.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here