CES 2020: Nowe wokółuszne słuchawki Bluetooth – Sennheiser HD 450BT i HD 350BT

0

Podczas trwających od wczoraj chyba największych na świecie targów technologicznych – CES w Las Vagas, swoją premierę miały wokółuszne słuchawki Bluetooth HD 450BT i HD 350BT marki Sennheiser. Nowy modele z pewnością nie zrujnują waszego budżetu, a co mają do zaoferowania?

Nowe słuchawki bazują na popularnych modelach HD 4.40BT oraz HD 4.50BTNC i jak twierdzi producent, oferują doskonałe połączenie jakości dźwięku, bezprzewodowej swobody, 30-godzinnego działania baterii i błyskawicznego dostępu do asystentów głosowych. Dodatkowo model HD 450BT wyposażony został w funkcję aktywnej redukcji szumów, którą polecamy sprawdzić każdemu z Was osobiście! Dzięki niej każdy słuchacz może cieszyć się nieskazitelną jakością dźwięków bez zakłóceń zwłaszcza w podróży komunikacją miejską czy samolotem. Dorzucając do tego deklarowany czas pracy do 30 godzin na jednym ładowaniu i szybkie ładowanie sprawia, że pretendują do idealnego kompana podczas dłuuuugich podróży.

Oba modele są konstrukcjami zamkniętymi, wokółusznymi. Wyposażono je w najnowszą technologię bezprzewodową, włączając kompatybilność z Bluetooth 5.0 i obsługę wysokiej jakości bezprzewodowych kodeków, w tym AAC, AptX i AptX Low Latency, co am zapewnić idealną synchronizację dźwięku z obrazem.

„Nasze nowe słuchawki HD 350BT i HD 450BT stworzyliśmy dla wszystkich, którzy pragną podkręcić swoje codzienne wrażenia dźwiękowe. Aktywna redukcja szumów w HD 450BT zapewnia doskonały dźwięk bez zakłóceń – nawet w głośnym otoczeniu. Ważna jest też wszechstronność – HD 450BT można używać także w trybie przewodowym”

– powiedział Jermo Köhnke, Product Manager w Sennheiser

Wytrzymałe i inteligentne

SENNHEISER HD 350BT (black & white)

Sennheiser HD 450BT i HD 350BT to idealni towarzysze podróży, z wyjątkowo długim 30-godzinnym czasem pracy na baterii oraz wygodnym i szybkim ładowaniem przez gniazdo USB-C. Kompaktowa, składana konstrukcja to idealne połączenie minimalistycznego stylu, ergonomicznego komfortu użytkowania i trwałości.

HD 450BT i HD 350BT są dostępne w kolorze czarnym lub białym. Oprócz świetnego wyglądu i komfortu noszenia, nowe słuchawki oferują też niezwykle wygodną obsługę. Dedykowany przycisk asystenta głosowego umożliwia interakcję głosową z Siri lub Asystentem Google za jednym dotknięciem, a intuicyjne fizyczne przyciski na nausznikach ułatwiają sterowanie muzyką i połączeniami.

Personalizacja brzmienia

Niezależnie od tego, czy chcesz podbić bas, czy uzyskać neutralny dźwięk, możesz łatwo dostosować brzmienie nowych słuchawek HD 350BT i HD 450BT do własnych upodobań dzięki funkcji korektora w aplikacji Sennheiser Smart Control. Bezpłatna aplikacja oferuje również tryb dedykowany dla podcastów, który optymalizuje zrozumiałość głosu w podcastach, audiobookach i innych nagraniach. Ponadto zapewnia podgląd stanu baterii, dostęp do szybkiego przewodnika i aktualizacji oprogramowania.

CENA! Nowy model Sennheiser HD 350BT będzie dostępny od połowy stycznia w katalogowej cenie 429 złotych, a HD 450BT od połowy lutego w katalogowej cenie 769 złotych.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here