Harman Professional z kolejnymi ciekawymi szkoleniami online!

0

Jak z pełną świadomością dobrać kolumnę głośnikową? Jak świadomie interpretować specyfikację wzmacniaczy i wykorzystać to w praktyce? Wreszcie jak prawidłowo korzystać z dobrodziejstw DSP? No te i wiele innych pytać znajdziecie odpowiedź w nadchodzących warsztatach od Harman Professional!

Kolejny raz przypominamy Wam od o trwających szkoleniach grupy Harman Professional, koncernu który skupia takie marki jak JBL Professional, Soundcraft, Crown czy AKG.

Szkolenia bardzo merytoryczne i co najważniejsze zapewniające bardzo uniwersalną wiedzę o projektowaniu systemów audio (tematyka nie tylko z portfolio grupy Harman). Webinaria prowadzone są w języku angielskim przez ekspertów branży.

Najbliższy webinar:

  • JBL | Zrozumieć specyfikację techniczną głośnika
    15 października 2020 – 11:30
    Czas trwania 90 minut

Dowiedz się jak analizować specyfikacje głośników, co oznaczają parametry kart katalogowych i jak ich używać w projektowaniu i konfiguracji systemu. Pokonaj pułapki związane z porównywaniem danych dla różnych produktów i pewnie dobieraj głośniki na podstawie ich specyfikacji. Link do rejestracji TUTAJ.

Pełną listę październikowych webinarów znajdziecie na stronie polskiego dystrybutora, firmy ESS Audio – TUTAJ.

Co równie ważne, wszystkie szkolenia, które już się odbyły możecie obejrzeć w dowolnym momencie na kanale YouTube producenta. Link do nich TUTAJ

Więcej szczegółów
Producent: https://pro.harman.com
Dystrybutor: http://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj