KIWI singlem “Monochrom” zapowiada debiutancką płytę! [VIDEO]

0

Po wydaniu EPki “Nocą” została jedną z twarzy akcji RADAR Polska prowadzonej przez Spotify, a teraz przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty. Tym razem zapowiada ją singlem “Monochrom”.

Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Krakowa. Pisaliśmy o niej już kilkukrotnie TUTAJ.

KIWI-Wiktoria-Nazarian

Więcej szczegółów:
https://www.facebook.com/WiktoriaNazarianKIWI

Swój pierwszy singiel pt. “Zatraceni” wydała w ramach projektu FONOBO Pitcher. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę “Nocą“. Po drodze artystka została doceniona przez Spotify, a teraz zbiera materiał na debiutancką płytę. Jej pierwszą zapowiedzią był wydany w czerwcu 2021 r. singiel “Tańcz”. Druga właśnie trafiła do serwisów cyfrowych i na kanał wydawcy. 

“Monochrom” to ekscytująca historia porywczej, intensywnej, ale przede wszystkim toksycznej relacji. Relacji wypełnionej czarno-białymi odcieniami chorobliwego uzależnienia od drugiej osoby

– opowiada o swoim nowym singlu KIWI

KIWI-Monochrom

Utwór “Monochrom” został wyprodukowany przez rozchwytywany duet SARAPATA. Za miks i master był odpowiedzialny Michał Eprom Baj. Autorem teledysku do piosenki jest Mikołaj Kołodziejczyk (Kołodziejczyk Video).

Piosenka zapowiada debiutancką płytę KIWI, która ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj