Sennheisera wchodzi we współpracę z Dior

0

Producenci sprzętu muzycznego od jakiegoś czasu zaczynają konkurować między sobą w jeszcze jednym wymiarze – formy i designu! Przedstawiamy DIOR HOMME X Sennheiser Edition

Funkcjonalność, parametry techniczne i niestrudzeni fani marki, to jedno. Jednak przyszedł czas, by wejść na wyżyny designu – zainteresować swoim produktem również tych, którzy na sprzęt również patrzą – nie tylko korzystając z jego funkcjonalności muzycznych.
Z takiego założenia wyszła firma Sennheisera, wchodząc we współpracę z jednym z najsłynniejszych i najbardziej docenianych projektantów mody – z marką modową Dior.

Efekty ich współpracy są zaiste druzgocące wiście pozytywnym znaczeniu tego słowa. Wystarczy spojrzeć na serię Dior Homme x Sennheiser. Czerń, agresywny charakter i doprawdy, świetne wyczucie smaku.
Od teraz Sennheiser staje się ładniejszy jak nigdy dotąd.

Nowa seria to między innymi słuchawki nauszne i douszne, portfel, organizer audio (torba), głośniki oraz wzmacniacz słuchawkowy. Sprawdźcie co przygotowały dla nas obie marki. Niebawem zapewne, pierwsze informacje na temat parametrów… Jednak póki co staramy się dozować emocje!

Więcej na stronie producenta www.en-us.sennheiser.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here