Proszę księdza – MobileVoice/KRU-162

0

Nagłośnienie to nie tylko profesjonalne studio nagrań, sala prób czy sala koncertowa. Proboszcz również lubi gdy go słychać!

I ustalmy na wstępie. Nie jest to ani plecak rakietowy, ani szyderczy news o kościelnych gadżetach, z którego będziemy “kręcić bekę” na łamach naszego portalu. Faktem jest, że temat dość mocno mnie zaskoczył, ale warto również pochylić się nad całkiem sporym gronem ludzi, dla których ten sprzęt będzie istnym zbawieniem.

Miniona epoka...Mowa tu o nagłośnieniu imprez plenerowych – choć to sformułowanie niekoniecznie przypadnie do gustu głównym zainteresowanym. Jednak nie chcę podchodzić do tematu zbyt sztywno, toteż do grupy odbiorców LDM MobileVoice/KRU-162, przypiszę nie tylko księży, proboszczów i siostry zakonne, ale również przewodników turystycznych, tudzież wychowawców dużych obozów młodzieżowych, których zapewne powinno być słychać na czele, jak i końcu rozgadanego młodzieżowego peletonu.

Ufff, wstęp mamy za sobą…
Tak więc, LDM MobileVoice/KRU-162, to nic innego jak przenośny plecak nagłośnieniowy z wysokiej jakości czterema głośnikami neodymowymi, wbudowanym odtwarzaczem Mp3 z funkcją Bluetooth. Jeśli zatem ksiądz będzie chciał zaprezentować pielgrzymom zakazaną muzykę Nergala, będzie mógł to zrobić na żywo przez prezentowany sprzęt.
Plecak nagłośnieniowy, wyposażony może być również w wysokiej klasy mikrofony, a zestaw w prosty sposób można skonfigurować na stronie producenta.
LDM MobileVoice/KRU-162 jest odporny na warunki atmosferyczne. Niestraszny mu deszcz, śnieg, czy diabelska zawierucha. Przemawiający do rozentuzjazmowanego tłumu, będzie mógł bez przeszkód głosić słowo Boże, tudzież czytać listę zakazów antyalkoholowych grupie młodzieży zmierzającej na nocny “wypoczynek” w ośrodku letniskowym.

LDM MobileVoice/KRU-162 to rzeczywiście sprzęt potrzebny. I bez zbędnych żartów i kąśliwych tekstów należy przyznać, że prezentuje się wyśmienicie. Budzi z najtrwalszego snu podczas procesji mającej stację tuż pod moimi oknami. Sprawdziłem – to właśnie LDM MobileVoice/KRU-162!!!

Więcej info na stronie producenta www.ldm.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here