Sennheiser i Neumann na Audio Video Show 2022 [VIDEO]

229
Sennheiser i Neumann na Audio Video Show 2022

W dniach 28-30 października na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się kolejna edycja wystawy Audio Video Show. Firma Aplauz Audio jak zwykle zaprezentowała bogatą ofertę produktów marki Sennheiser, a także profesjonalne słuchawki studyjne marki Neuman.

Strefa marki Sennheiser na jednych z najważniejszych targów w Europie – Audio Video Show w Warszawie, jest już stałym punktem odwiedzin miłośników wysokiej jakości dźwięki. Słuchawki audiofilskie, sportowe, czy te do użytku codziennego, a także systemy przeznaczone do kina domowego cieszą się ogromną popularnością. Nie zabrakło także niespodzianek…!

Nie zabrakło oczywiście nowości. Producent zaprezentował m.in. dokanałowe słuchawki MOMENTUM True Wireless 3 czy najnowszą generację ekskluzywnych wokółusznych słuchawek MOMENTUM 4 Wireless.

Sennheiser-MOMENTUM-4-Wireless

Goście mogli również zapoznać się z najnowszym soundbarem Sennheiser AMBEO Plus w połączeniu z dedykowanym subwooferem AMBEO Sub.

Sennheiser_Soundbar_Ambeo-Plus_Ambeo-Sub

Po raz pierwszy w tym roku firma Aplauz Audio rozszerzyła także strefę targową o rozwiązania profesjonalne i wspólnie ze sklepem cyfrowe.pl pokazała na wystawie mikrofony Sennheisera, m.in. MKE 200, MKE 440, MKE 600 czy cyfrowy system mikrofonowy AVX, dedykowane do współpracy z aparatami cyfrowymi.

sennheiser-mke-200_uptone

Kolejną nowością w ramach stoiska była prezentacja profesjonalnych słuchawek studyjnych marki Neumann, mianowicie modeli NDH 20 i NDH 30, których firma Aplauz Audio jest dystrybutorem w Polsce.

Neumann-NDH-30_test_review

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Producent: https://en-de.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl