Nowość! AMBEO Soundbar Plus i AMBEO Sub od Sennheisera!

199
Sennheiser_AMBEO_Soundbar_Max_Plus_Sub_uptone

Firma Sennheiser wprowadza do oferty nowy model AMBEO Soundbar Plus i subwoofer AMBEO Sub. AMBEO Soundbar Plus to pierwszy na świecie samodzielny soundbar 7.1.4, w wyjątkowo kompaktowej obudowie.

„AMBEO Soundbar Plus i AMBEO Sub bazują na sukcesie nagradzanego AMBEO Soundbar Max, uznanego przez recenzentów za najlepszy soundbar na świecie. Dzięki głębokiemu, wciągającemu dźwiękowi i bardziej kompaktowej obudowie, nasz nowy AMBEO Soundbar Plus oferuje jeszcze więcej możliwości dla tych, którzy chcą uzyskać kino domowe z dźwiękiem o audiofilskiej jakości.”

– powiedział Maximilian Voigt, menedżer produktu Sennheiser AMBEO Soundbars

AMBEO Soundbar Plus

AMBEO Soundbar Plus

Nowy ​AMBEO Soundbar Plus jest bardziej kompaktowym modelem w portfolio soundbarów Sennheiser. Oferuje ten sam przełomowy dźwięk 3D, opracowany we współpracy ze światowym liderem w dziedzinie badań i rozwoju dźwięku – Instytutem Układów Scalonych IIS im. Fraunhofera — co AMBEO Soundbar Max.[Technologia upHear na licencji Fraunhofer IIS. www.iis.fraunhofer.de/audio]

Funkcja ​​automatycznej kalibracji soundbara AMBEO odczytuje właściwości akustyczne pomieszczenia, a następnie „ustawia” siedem wirtualnych głośników wokół słuchacza oraz cztery dodatkowe nad jego głową. Dzięki temu AMBEO Soundbar Plus może dostarczać dźwięk z dowolnego zakątka pomieszczenia. Użytkownicy mogą doświadczyć głębi, siły oddziaływania i przestronności kina w domu — bez kłopotów związanych z dodatkowymi kablami czy głośnikami satelitarnymi.

Sennheiser_AMBEO_Soundbar_Max_Plus_Sub_uptone

Nowy Soundbar od Sennheisera doskonale nadaje się do słuchania muzyki w audiofilskiej jakości i automatycznie dostosowuje dźwięk do odtwarzanej zawartości. W aplikacji Smart Control dostępne są również konfigurowalne ustawienia wstępne, korektor oraz inne dodatkowe opcje. Zapierający dech w piersiach i wciągający dźwięk 3D zapewniają takie formaty, jak Dolby ATMOS, DTS:X, 360 Reality Audio i MPEG-H Audio. Użytkownicy mogą nawet przetwarzać treści stereo i 5.1 na ekscytujący trójwymiarowy dźwięk, dzięki któremu uzyskują wrażenie, jakby artysta osobiście grał w pokoju.

Sennheiser-Soundbar_Plus-Smart-Control

​Sennheiser AMBEO Soundbar Plus wykorzystuje platformę AMBEO|OS. Umożliwia to korzystanie z wielu usług strumieniowego przesyłania muzyki, takich jak Apple AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL Connect oraz współpracę z urządzeniami obsługującymi Asystenta Google z wbudowanym Chromecastem.* Ponadto zapewnia bezproblemową integrację z wbudowaną Alexa ** i Apple Siri.

* Google, Google Home i wbudowany Chromecast są znakami towarowymi firmy Google LLC. Asystent Google nie jest dostępny w niektórych językach i krajach.

** W zależności od dostępności regionalnej i języka. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane znaki są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych.

AMBEO Sub

AMBEO Sub

​Nowy subwoofer AMBEO Sub zapewnić ma z kolei niezwykle głęboki bas, który jest generowany przez technologię wirtualizacji AMBEO, zapewniającą naturalny i wciągający dźwięk, podczas gdy 8-calowy, opatentowany głośnik niskotonowy wysokiej klasy, w połączeniu ze wzmacniaczem klasy D o mocy 350 W, gwarantuje odtwarzanie niskich częstotliwości na najwyższym poziomie.

​Dzięki wysokiej jakości konstrukcji zamknięta obudowa zapewnia audiofilską jakość basów sięgających do 27 Hz. Technologia multi-sub array umożliwia użytkownikom podłączenie do czterech subwooferów, aby uzyskać indywidualnie dostrojoną wydajność basów oraz optymalne brzmienie. Połączenie bezprzewodowe, bez potrzeby stosowania jakichkolwiek kabli, pozwala na utrzymanie porządku w pomieszczeniu.

Sennheiser_Soundbar_Ambeo-Plus_Ambeo-Sub

Zaawansowana technologia samokalibracji AMBEO Sub i wbudowany mikrofon dalekiego pola pozwalają urządzeniu dokładnie poznać akustykę pomieszczenia i dostosować się do każdego otoczenia, zapewniając wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Aplikacja Smart Control gwarantuje intuicyjną obsługę i wykorzystanie pełnego potencjału subwoofera AMBEO Sub. Po prostu podłącz, skonfiguruj i ciesz się dźwiękiem w najwyższej jakości.

Sennheiser_AMBEO_Soundbar_Max_Plus_Sub_uptone

Ceny i dostępność

​Sennheiser AMBEO Soundbar Plus i AMBEO Sub będą dostępne w Polsce w IV kwartale 2022 w katalogowej cenie 7149 zł za soundbar i 3349 zł za subwoofer.

O firmie Sennheiser

Założona w 1945 roku firma Sennheiser świętuje w tym roku 75-lecie istnienia. Kształtowanie przyszłości audio i tworzenie unikatowych wrażeń dźwiękowych dla klientów – ten cel jednoczy pracowników i partnerów Sennheisera na całym świecie. Niezależna firma rodzinna, którą zarządza trzecie pokolenie – dr Andreas Sennheiser i Daniel Sennheiser, jest dziś jednym z czołowych światowych producentów słuchawek, głośników, mikrofonów i systemów transmisji bezprzewodowej.

Więcej szczegółów:
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl