Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless: 60 godzin muzyki na jednym ładowaniu!

414
Sennheiser-MOMENTUM-4-Wireless

Najnowsze Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless mają być dostępne już w drugiej połowie sierpnia tego roku. Sprawdźmy co oferują i ile będą kosztować te “inteligentne słuchawki”!

Firma Sennheiser prezentuje nową, czwartą już generację słuchawek serii MOMENTUM. Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów długich, muzycznych seansów, dzięki wyjątkowo długiemu czasowi pracy baterii do 60 godzin, ale to nie wszystko co mają nowego do zaoferowania. Nowe MOMENTUM 4 Wireless podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując najlepszy w swojej klasie dźwięk, zaawansowaną adaptacyjną redukcję szumów i wyjątkowy komfort.

„Nasza seria MOMENTUM zawsze wyznaczała wysokie standardy odsłuchu z doskonałym dźwiękiem na czele. Nowe słuchawki serii MOMENTUM po raz kolejny podnoszą poprzeczkę – zapewniają najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku z zaawansowaną adaptacyjną redukcją szumów i wyjątkowym komfortem użytkowania. Dzięki trybowi transparentności, wbudowanemu korektorowi oraz nowej funkcji personalizacji dźwięku, użytkownicy mogą słuchać ulubionych piosenek tak jak chcą.”

– mówi Christian Ern, główny menedżer produktu ds. słuchawek konsumenckich Sennheiser

Sennheiser-MOMENTUM-4-Wireless_black

Doświadcz doskonałego dźwięku, usłysz każdy szczegół

MOMENTUM 4 Wireless zapewniają charakterystyczny dźwięk spod znaku jakości Sennheisera, pozwalając użytkownikom cieszyć się muzyką jak nigdy dotąd. Dzięki systemowi akustycznemu, opartemu na 42-milimetrowych przetwornikach, MOMENTUM 4 Wireless gwarantują doskonałą dynamikę, czystość i muzykalność. Adaptacyjna redukcja szumów nowej generacji sprawia, że użytkownicy pozostają zanurzeni w dźwięku, słysząc każdy ekscytujący szczegół, nawet w rozpraszającym otoczeniu. Wszechstronny tryb transparentnego odsłuchu pozwala użytkownikowi słyszeć dźwięki z zewnątrz bez zdejmowania słuchawek. Aplikacja Sennheiser Smart Control umożliwia uzyskanie najlepszego dopasowania wrażeń dźwiękowych do preferencji słuchającego za pomocą wbudowanego korektora, trybów odsłuchu i nowej funkcji personalizacji brzmienia.

Z MOMENTUM 4 Wireless każda interakcja jest prosta. Połączenie z asystentem głosowym jest niezwykle naturalne i wolne od zakłóceń dzięki zaawansowanej matrycy mikrofonów 2×2 z cyfrowym kształtowaniem wiązki i automatycznemu tłumieniu szumu wiatru, co gwarantuje doskonały odbiór głosu.

Sennheiser-MOMENTUM-4-Wireless_white

Ciesz się wyjątkowym komfortem

MOMENTUM 4 Wireless to w porównaniu do poprzednika całkowicie nowa opływowa konstrukcja, która zapewnić ma jeszcze lepszy komfort słuchania. Łączy lekkość z bogato wyściełanymi nausznikami i pałąkiem. Mechanizm zawiasu o niskim współczynniku tarcia łatwo dostosowuje się do użytkownika, aby zagwarantować doskonałe dopasowanie bez wywierania nadmiernego nacisku na głowę. Składana na płasko konstrukcja jest wygodna podczas noszenia na szyi. Słuchawki w smukłym etui można też łatwo wsunąć do torby lub plecaka, na przykład w trakcie w podróży.

Sennheiser-MOMENTUM-4-Wireless_lifestyle

Inteligentne słuchawki

Dzięki wyjątkowej żywotności baterii do 60 godzin i możliwości szybkiego ładowania, które zapewnia dodatkowe sześć godzin słuchania w zaledwie 10 minut, MOMENTUM 4 Wireless gwarantują rozrywkę zarówno podczas długich sesji odsłuchowych, jak i dalekich podróży. Każda interakcja jest bezproblemowa, a potrzeba zaspokojona: funkcja Smart Pause zatrzymuje odtwarzanie po zdjęciu słuchawek i wznawia je po ponownym założeniu na uszy. Dzięki temu użytkownicy nigdy nie stracą rytmu, a funkcja automatycznego włączania/wyłączania błyskawicznie włączy zestaw słuchawkowy po podniesieniu i wyłączy go, aby oszczędzać energię, gdy nie jest używany. Dotykowe panele nauszników MOMENTUM 4 Wireless w połączeniu z komunikatami głosowymi i dźwiękowymi sprawiają, że sterowanie muzyką, połączeniami i asystentami głosowymi jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Konfiguracja jest również prosta dzięki zarządzaniu urządzeniami Bluetooth, które umożliwia jednoczesne podłączenie wielu urządzeń.

Cena i dostępność

Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless będą dostępne w Polsce w drugiej połowie sierpnia w cenie katalogowej: 1699 zł.

Sennheiser-MOMENTUM-4-Wireless Sennheiser-MOMENTUM-4-Wireless

Więcej szczegółów:
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl