Sennheiser HD 800 S Anniversary Edition: Limitowana, złota edycja słuchawek na 75-lecie firmy!

0

Świętująca 75-lecie istnienia na rynku firma Sennheiser wprowadza na rynek nowy limitowany model słuchawek. Po przedstawionym przez nas w sierpniu MOMENTUM True Wireless 2 Anniversary Edition przyszła pora na złote Sennheiser HD 800 S Anniversary Edition.

Dzięki innowacyjnym produktom i nowoczesnym rozwiązaniom, od momentu powstania w 1945 roku, firma Sennheiser stara się zapewniać użytkownikom wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Doskonałym przykładem dążenia do ideału jest audiofilski model referencyjny HD 800 S firmy Sennheiser, ceniony przez entuzjastów audio za znakomitą reprodukcję dźwięku i imponującą przestrzenność.

Chcąc uczcić 75 lat istnienia, Sennheiser postanowił stworzyć specjalną, kolekcjonerską edycję słuchawek HD 800 S Anniversary Edition limitowaną do zaledwie 750 egzemplarzy. Model dostępny będzie w ekskluzywnej matowej złotej kolorystyce, z ekskluzywnym laserowo grawerowanym indywidualnym numerem seryjnym na pałąku.

Nasza 75-letnia historia była kształtowana nie tylko przez wyjątkowe pomysły i innowacje, czy też podejmowanie wyzwań i odnoszenie wielu sukcesów. Przede wszystkim honorujemy bowiem w tym roku nieustającą pasję do wspaniałego dźwięku. Nasze referencyjne słuchawki HD 800 S są wyjątkowym świadectwem tej pasji, która kieruje nami od 75 lat. Są one cenione przez audiofilów na całym świecie, dlatego też chcieliśmy uczcić naszą rocznicę kolekcjonerską wersją tego wyjątkowego modelu.
– mówi Dr. Andreas Sennheiser, co-CEO w Sennheiser

Sennheiser HD 800 S Anniversary Edition

Tak jak w klasycznej wersji, jubileuszowe HD 800 S Anniversary Edition są wokółuszną, dynamiczną i otwartą konstrukcją. Producent zdecydował się tu na zastosowanie chronionych siatką ze stali nierdzewnej przetworników o średnicy 56 cali z pasmem przenoszenia 4 Hz – 51 kHz (-10 dB), impedancją 300 Ohm oraz zniekształceniami harmonicznymi THD 0.02% (1 kHz, 1 Vrms). Ciekawostką modelu jest specjalnie zaprojektowany nausznik, który kieruje fale dźwiękowe wprost do ucha pod precyzyjnie ustalonym kątem a także innowacyjna technologia absorbera, redukująca tzw. „efekt maskowania”.

Sennheiser HD 800 S Anniversary Edition

Słuchawki wykonywane są ręcznie w centrali firmy w Wedemark. Obudowa HD 800 S Anniversary Edition wykonana jest z wykorzystywanego w przemyśle lotniczym plastiku wzmacnianego włóknem szklanym. Ponadto znajdziemy tu także wielowarstwowy pałąk, którego technologia pozwala na wytłumienie wibracji przenoszonych z jednego nausznika na drugi.

W komplecie ze słuchawkami oferowane są dwa 3-metrowe kable z wtykami jack 1/4” oraz XLR-4.

Więcej szczegółów:
https://sennheiser.pl/

Powiązane publikacje:

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 Anniversary Edition!

Sennheiser HD 800 i HD 800S – kiedy rozmiar ma znaczenie…!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here