“Lato smakuje” – Marta Bijan powraca z nowym singlem

1

Do sieci trafiła nowa piosenka Marty Bijan. Utwór nosi tytuł “Lato smakuje” i jest pierwszym od ponad dwóch lat wydanym przez artystkę autorskim utworem.

Wraz z premierą piosenki, w sieci pojawił się klip, będący owocem współpracy wokalistki z Tomkiem Janusem, odpowiadającym za reżyserię oraz Tomkiem Wilczyńskim – autorem zdjęć.
“Lato smakuje” jest duszną opowieścią o niedoczekaniu. O lecie, które powinno smakować słońcem, a smakuje szaleństwem, brakiem powietrza i bezmierną tęsknotą.

Marta Bijan – “Lato Smakuje”, okładka singla

Autorką tekstu i muzyki do ,,Lato smakuje” jest sama Marta Bijan, natomiast za produkcję muzyczną utworu odpowiada Haldor Grunberg, mający na swoim koncie współpracę z zespołami Mentor, Me And That Men czy grupą Behemoth. Połączenie ich dwóch odmiennych światów wyznaczyło zupełnie nowy kierunek w muzycznej twórczości artystki – jest jeszcze bardziej mroczny i poetycki.

Marta Bijan zadebiutowała na rynku muzycznym wydając w 2018 roku album pt. “Melancholia”. Jednym z singli był wówczas utwór “Mówiłeś”, który w niespełna trzy miesiące po premierze osiągnął status Złotej Płyty.

Obserwuj Martę Bijan w mediach społecznościowych:
facebook: https://www.facebook.com/Bijan.Marta
instagram: https://www.instagram.com/marta_bijan/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj