Precyzyjne brzmienie słuchawek Ultrasone!

0

Ultrasone od wielu lat produkuje słuchawki, dedykowane audiofilom, graczom, DJ-om, muzykom, a także realizatorom dźwięku! Co sprawia, że ich brzmienie kojarzone jest z niezwykle naturalnym i przestrzennym brzmieniem?

Niemiecka Firma Ultrasone pracowała dość długo i intensywnie na swoje dobre imię. Ich patenty technologiczne, które jeszcze nie tak dawno temu traktowane były jako dziwaczne wynalazki, dziś są ich dumą i cieszą się uznaniem wśród specjalistów z branży audio. Ultrasone to zaawansowana technologia, znakomitej jakości komponenty, a także ręczna produkcja z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Do tego, bez wątpienia, niebagatelne wzornictwo.

S-Logic, kluczem do sukcesu!

O zaletach płynących z tej technologii pisaliśmy przy okazji testu słuchawek innego niemieckiego producenta ADAM Audio. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszych i jednocześnie pierwszych profesjonalnych słuchawek studyjnych ADAM Audio SP-5 to zapraszamy do recenzji: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/test-sluchawki-studyjne-adam-audio-sp-5

Teraz jednak kilka faktów decydujących o jakości i rozpoznawalności brzmienia słuchawek Ultrasone:

  • Opatentowana technologia S-Logic®. Przetworniki w słuchawkach nie są skierowane bezpośrednio do kanału słuchowego, lecz ułożone są tak, aby wykorzystać naturalne odbicia ucha wewnętrznego. Dzięki temu słychać szeroką scenę dźwiękową i przestrzeń, a głębia dźwięku oraz rozmieszczenie różnych instrumentów w utworze są wyraźniejsze.
  • Opatentowana technologia S-LogicEX®. Lejkowaty układ przetwornika dźwięku zwiększa jego odległość od ucha. Głębia dźwięku i rozmieszczenie instrumentów w utworze są wyraźniejsze.
  • Ekranowanie z mumetalu. Unikatowa technologia redukująca elektrosmog. Ekranowanie z mumetalu, w porównaniu do tradycyjnych słuchawek, redukuje promieniowanie magnetyczne o 98%.

Więcej szczegółów:
Producent: https://ultrasone.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here