Orange Box – głośniki Bluetooth nie tylko dla muzyków!

0
Orange-BOX

Firma Orange Amps postanowiła rozszerzyć swoją ofertę nagłośnieniową o sprzęt konsumencki – jeśli więc szukasz głośnika Bluetooth o atrakcyjnym wyglądzie, świetnym brzmieniu i rockowym rodowodzie, zainteresuj się modelami Orange Box!

W ramach nowej serii głośników Bluetooth firmy Orange Amplification oferowane są obecnie dwa modele: przenośny Orange Box o zasilaniu bateryjnym, a także większy Orange Box-L z subwooferem, zasilany z sieci. 

Mobilny Orange Box posiada 4-calowy głośnik niskotonowy i dwa 2-calowe głośniki wysokotonowe, waży 3 kg i zapewnia do 15 godzin pracy na baterii, podczas gdy większy Orange Box-L wyposażony jest w 5-calowy subwoofer i dwa głośniki wysokotonowe, a jego waga to 4,3 kg.

Oba modele cechują się charakterystycznym dla wzmacniaczy firmy Orange wyglądem i solidną konstrukcją, dzięki której marka zdobyła sobie dobre imię na rynku gitarowym. Wedle słów producenta mają zapewniać „kontrolowane, mocne, zdecydowane basy i gładkie, naturalne średnie i wysokie tony“ a barwę brzmienia można dostroić analogowym korektorem.

Orange-BOX

Głośniki Orange Box mogą być sparowane z urządzeniami mobilnymi lub komputerami bezprzewodowo za pomocą protokołu Bluetooth 5, ale mają także wejście AUX stereo jack 3,5 mm, dzięki czemu można doprowadzić do nich dźwięk z różnych źródeł. Przy zastosowaniu zarówno wzmacniaczy klasy D, jak i A/B, o łącznej mocy 50W RMS, mają to być najpotężniejsze urządzenia tego typu w swojej klasie.

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj