Klipsch na Audio Video Show 2017 – zobaczcie i posłuchajcie.

238

Już w piątek, 17 listopada rozpoczyna się kolejna impreza z cyklu Audio Video Show. Podczas tegorocznej imprezy firma Klipsch zaprezentuje sprzęty z niemal każdej dziedziny domowego systemu audio – video.

Uwierzcie nam, naprawdę będzie w czym przebierać i żeby zobaczyć wszystko, przydadzą się wam wygodne buty i sporo czasu – będziecie bowiem mieli do odwiedzenia aż pięć sal, z których w każdej znajdował będzie się sprzęt innego typu.

  • Sala 120 – tam oczekiwać będzie na was królestwo kina domowego z systemem 4K Dolby Atmos opartym na elektronice Onkyo, systemie głośnikowym Klipsch i obrazie wytworzonym przez projektor Sony.
  • Sala 121 zawierać będzie systemy stereo oparte na kolumnach głośnikowych firmy Quadral z serii Platinum+ i Aurum sterowanych elektroniką Aurum i włoskimi wzmacniaczami hybrydowymi (lampowo – impulsowych) firmy Synthesis
  • Sala 122 po brzegi wypełniona będzie japońską elektronika Esoteric napędzającą kolumny Prestige GR90. Kolumny wykonano z okazji 90 lecie istnienia firmy Tannoy.
  • Sala 123 zawierać będzie lampowy wzmacniacz Synthesis, sterowany z odtwarzacza CD/SACD Esoteric. Do wzmacniacza podpięte będą kolumny Klipsch Forte III i kolumny Tannoy z serii Legacy.
  • Sala 124 pokaże wam współpracę brytyjskiej elektroniki marki Cyrus z serii Signature i brytyjskich kolumn głośnikowych PMC. W tej sali znajdziecie też najnowszy wzmacniacz zintegrowany firmy PMC o nazwie CORE.
  • Sala 125 – tu waszym oczom ukażą się najwyższej klasy systemy stereo, złożone z elektroniki Cyrus i kolumn głośnikowych Tannoy i PMC. Zagrają: jednoelementowy sieciowy system Lyric, impulsowy wzmacniacz ONE, a także system oparty na wzmacniaczu 82DAC.

W holu przed salami pokazane będą również nowości w ofercie firmy Onkyo takie jak sieciowe: mini wieże, amplitunery A/V, amplitunery stereofoniczne, serwery muzyczne oraz współpracujące z nimi bezprzewodowe systemy multiroom: DTS Play-Fi i FireConnect. W tym miejscu dostaniecie też możliwość przetestowania systemów wykorzystujących sterowanie głosem: Amazon Alexa Voice Service i systemu bezprzewodowego Quadral Breeze. Całość okablowana będzie przy użyciu produktów Kimber Kable i Staraight Wire, a o dostarczenie czystego prądu zadba firma GigaWatt.

Jak sami widzicie – nie kłamaliśmy. Termos, kanapki i w drogę, a gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić!

AVS 2017 obywa się w dniach 17 – 19 listopada w centrum Warszawy w na przestrzeni PGE Narodowego, hotelu Radisson Blu Sobieski i Hotelu Golden Tulip.
Bilety w cenie 30 zł do kupienia na www.biletomat.pl lub w kasach w dniu targów. Młodzież do 16 lat – wstęp wolny.

Więcej info o imprezie znajdziecie na www.facebook.com/events/311577585977089www.avshow.plwww.uptone.pl…AVS-2017-znamy-wystawcow i www.uptone.pl…zbliza-sie-AVS-2017.

O produktach Klipsch przeczytacie na stronie producenta www.klipsch.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.klipschloudspeakers.pl